Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Alfred Thompson Bricher na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Alfred Thompson Bricher: kľúčové údaje
Najsledovanejším dielom je Low Tide, Hetherington Cove, Grand Manan: 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 8% celkových zobrazení umelca Alfred Thompson Bricher. Potom Sailboats off a Rocky Shore a White Caps. Spolu 7 700 návštev: 400 na stránke umelca, 7 300 na dielach. Počet divákov klesá: o 50% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026 s 6 600 návštevami. Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (90%) a telefóny (10%). Jeden vkus vyniká: Neutrálne tóny (Paleta farieb) získava 82% návštev pri zdanene malom zastúpení 67% katalógu.
Alfred Thompson Bricher: 10 najsledovanejších diel
Toto hodnotenie sa zapriamuje na počet návštev, nie na skóre katalógu: 10 najčítanejších diel umelca Alfred Thompson Bricher na platforme OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Low Tide, Hetherington Cove, Grand Manan, 1899
700 návštev · 8,1%
-
2
Sailboats off a Rocky Shore
300 návštev · 3,5%
-
3
White Caps, 1885
300 návštev · 3,5%
-
4
Seascape, Sketch
300 návštev · 3,5%
-
5
Seascape: Sunset, 1883
200 návštev · 2,3%
-
6
Figures in a Landscape, 1857
200 návštev · 2,3%
-
7
time and tide, 1873
200 návštev · 2,3%
-
8
On the Meadows of Old Newburyport, 1873
200 návštev · 2,3%
-
9
By the River
200 návštev · 2,3%
-
10
Otter Cliffs, Mount Desert Island, Maine, 1871
200 návštev · 2,3%
Ako sa měsíca po mesiaci mení publikum umelca Alfred Thompson Bricher?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 300 | 6 300 |
| Aug 2026 | 0 | 600 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Ako sa v priebehu roka sledovali diela umelca Alfred Thompson Bricher?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si diváci vyberajú z diel umelca Alfred Thompson Bricher?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 8,0% | 11,6% |
| Mierny jas | 34,0% | 22,1% |
| Svetlá rovnováha | 42,0% | 55,8% |
| Luminózny | 16,0% | 10,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 36,0% | 44,2% |
| Subtelné tóny farieb | 32,0% | 26,7% |
| Vyvážene jemná | 16,0% | 24,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,0% | 4,7% |
| Sýta farba | 2,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 67,4% | 81,6% |
| Zemité tóny | 17,4% | 14,5% |
| Tmavé tóny | 10,9% | 2,6% |
| Pastelové tóny | 4,3% | 1,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 30,0% | 34,9% |
| Vyvážené | 44,0% | 41,9% |
| Sýte | 26,0% | 23,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 5,8% |
| Jemný | 10,0% | 4,7% |
| Vyvážený | 6,0% | 1,2% |
| Výrazný | 10,0% | 9,3% |
| Vyhlásenie | 68,0% | 79,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 23,3% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 14,0% |
| Vyvážená harmónia | 18,0% | 8,1% |
| Silná farebná jednota | 42,0% | 40,7% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 14,0% |
Ako sa porovnávajú najsledovanejšie diela umelca Alfred Thompson Bricher v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lake View | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York Harbor with the Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Twilight in the Wilderness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle Rock, Marblehead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape: Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset in the Catskills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Seascape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Along the Maine Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| By the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: kde si Alfred Thompson Bricher pozeral?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 6 900 | 89,6% |
| telefóny | 800 | 10,4% |
Aké jazyky používa publikum umelca Alfred Thompson Bricher?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 100 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Alfred Thompson Bricher a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 200 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 200 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Alfred Thompson Bricher: krátke odpovede
Ktoré dielo od Alfred Thompson Bricher má najvyššiu sledovanosť?
- Low Tide, Hetherington Cove, Grand Manan: 700 návštev, čo predstavuje 8% celkového počtu zobrazení umelca Alfred Thompson Bricher. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Alfred Thompson Bricher?
- 7 700 za posledných dvanástich mesiacov (400 na stránke umelca, 7 300 na dielach).
Sledujú ľudia Alfred Thompson Bricher na telefóne alebo na počítači?
- Na oboch: pou počítače (90%) a telefóny (10%); pou počítače dominuje s podielom 90%.
Preferuje publikum určitý druh tvorby od Alfred Thompson Bricher?
- Áno, Neutrálne tóny (Paleta farieb): 82% návštev z 67% katalógu.