Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Alfred East na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Alfred East: čo ukazuje rok návštev
The Top of the Wolds je najsledovanejším dielom: 800 návštev za rok, čo predstavuje 17% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Alfred East. Nasleduje ich A Gleam before the Storm a Autumn in Gloucestershire. Stránka umelca mala 700 návštev a jeho diela 3 400: celkom 4 100. Pozornosť vzrástla o 60% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 2 500 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (76%) a telefóny (24%). Uprednostňujú Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 48% návštev oproti 26% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Alfred East
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Alfred East.
-
1
The Top of the Wolds
800 návštev · 17,4%
-
2
A Gleam before the Storm, 1900
500 návštev · 10,9%
-
3
Autumn in Gloucestershire
300 návštev · 6,5%
-
4
View from the Bungalow, Rivington, 1911
300 návštev · 6,5%
-
5
Golden Autumn, 1904
300 návštev · 6,5%
-
6
Faith
300 návštev · 6,5%
-
7
Autumn in the Valley of the Seine
200 návštev · 4,3%
-
8
On the Cole, Yardley Woods
200 návštev · 4,3%
-
9
Lakeside Landscape
200 návštev · 4,3%
-
10
Hayle from Lelant, Cornwall, 1892
200 návštev · 4,3%
Kedy ľudia navštevujú stránku Alfred East?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 2 300 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 400 |
| Okt 2026 | 300 | 500 |
Kedy sú vystavené diela umelca Alfred East?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Alfred East?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 18,0% | 13,0% |
| Mäkký tieň | 22,0% | 30,4% |
| Mierny jas | 48,0% | 23,9% |
| Svetlá rovnováha | 12,0% | 32,6% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 24,0% | 6,5% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 34,8% |
| Vyvážene jemná | 26,0% | 47,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 16,0% | 8,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 2,2% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 46,4% | 54,5% |
| Zemité tóny | 25,0% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 28,6% | 12,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,0% | 6,5% |
| Vyvážené | 62,0% | 78,3% |
| Sýte | 12,0% | 15,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 28,3% |
| Jemný | 26,0% | 21,7% |
| Vyvážený | 8,0% | 8,7% |
| Výrazný | 22,0% | 6,5% |
| Vyhlásenie | 34,0% | 34,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 6,5% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 2,2% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 15,2% |
| Silná farebná jednota | 36,0% | 30,4% |
| Jednotná paleta | 46,0% | 45,6% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Alfred East podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Top of the Wolds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| An Idyll of Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sleepy River Somme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mystic Pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn in Gloucestershire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| The Golden Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gleam before the Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Falls of Dochart, Killin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japanese Children | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hayle from Lelant, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel zariadení v rámci publika Alfred East?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 100 | 75,6% |
| telefóny | 1 000 | 24,4% |
V akých jazykoch je Alfred East sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| poľsky | 100 | 33,3% |
Koľko návštev za deň má Alfred East a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 100 |
| po 19 Okt | 100 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 200 |
| so 24 Okt | 300 |
| ne 25 Okt | 100 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 100 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Alfred East
Ktoré dielo umelca Alfred East má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je The Top of the Wolds s 800 návštevami, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Alfred East na OriginalUniqueArt.com?
- 4 100 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na stránke umelca, 3 400 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Alfred East?
- Publikum pochádza z pou počítače (76%) a telefóny (24%); pou počítače predstavuje 76% návštev.
Aké diela Alfred East zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získavajú 48% návštev pri 26% katalógu.