Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Aert Van Der Neer na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Aert Van Der Neer: čo ukazuje rok návštev
A Frozen River near a Village, with Golfers and Skaters je najsledovanejším dielom: 1 500 návštev za rok, čo predstavuje 20% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Aert Van Der Neer. Nasleduje ich River in Winter a Rýrsky krajina západu slnka. Stránka umelca mala 1 500 návštev a jeho diela 5 000: celkom 6 500. Pozornosť klesla o 40% z Sep 2026 na Okt 2026. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 3 000 návštevami. Zástupcovia si to pozrieť na pou počítače (86%), telefóny (11%) a tablety (3%). Uprednostňujú Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 37% návštev oproti 6% v katalógu.
10 najsledovanejších diel umelca Aert Van Der Neer
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Aert Van Der Neer.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
2 600
Aug 2026
100
200
Sep 2026
100
1 900
Okt 2026
900
300
Kedy sú vystavené diela umelca Aert Van Der Neer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Aert Van Der Neer?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
75,0%
71,4%
Pokojná atmosféra
0,0%
14,3%
Nostalgický
7,1%
9,5%
Dramatické
17,9%
3,2%
Éterický
0,0%
1,6%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
85,7%
79,4%
Pokojná
3,6%
7,9%
Melancholický
0,0%
9,5%
Kontemplatívny
7,1%
3,2%
Dramatický
3,6%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
42,0%
27,4%
Mäkký tieň
20,0%
24,7%
Mierny jas
24,0%
45,2%
Svetlá rovnováha
12,0%
2,7%
Luminózny
2,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
56,0%
71,2%
Subtelné tóny farieb
26,0%
9,6%
Vyvážene jemná
16,0%
19,2%
Výrazná prítomnosť farieb
2,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
58,3%
81,4%
Neutrálne tóny
27,8%
14,0%
Monochromatické
11,1%
4,7%
Tmavé tóny
2,8%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
66,0%
69,9%
Vyvážené
32,0%
21,9%
Sýte
2,0%
8,2%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
24,0%
6,9%
Jemný
26,0%
24,7%
Vyvážený
14,0%
12,3%
Výrazný
14,0%
32,9%
Vyhlásenie
22,0%
23,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
4,0%
6,9%
jemne prepojená paleta
6,0%
6,9%
Vyvážená harmónia
6,0%
37,0%
Silná farebná jednota
34,0%
32,9%
Jednotná paleta
50,0%
16,4%
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Aert Van Der Neer podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
River in Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
0
River Landscape by Moonligh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
A Frozen River near a Villa…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
800
0
Landscape at Sunset
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
An Evening View near a Vill…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
0
Ship caulking by Moonlight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dutch Winter Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
River view by moonlight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Village by a River in Moo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
An Evening View near a Vill…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aký je podiel zariadení v rámci publika Aert Van Der Neer?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Údaje v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
5 600
86,2%
telefóny
700
10,8%
tablety
200
3,1%
V akých jazykoch je Aert Van Der Neer sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
600
75,0%
nemecky
100
12,5%
slovinsky
100
12,5%
Koľko návštev za deň má Aert Van Der Neer a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
št 15 Okt
400
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
100
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
100
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
100
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
100
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
Čo sa ľudia pýtajú o Aert Van Der Neer
Ktoré dielo umelca Aert Van Der Neer má najviac návštevníkov?
Na prvom mieste je A Frozen River near a Village, with Golfers and Skaters s 1 500 návštevami, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 10 diel.
Aké je publikum Aert Van Der Neer na OriginalUniqueArt.com?
6 500 návštev za dvanásť mesiacov: 1 500 na stránke umelca, 5 000 na dielach.
Z akých zariadení prichádza publikum Aert Van Der Neer?
Publikum pochádza z pou počítače (86%), telefóny (11%) a tablety (3%); pou počítače predstavuje 86% návštev.
Aké diela Aert Van Der Neer zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) získavajú 37% návštev pri 6% katalógu.