Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Adolphe Yvon na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Adolphe Yvon: čo ukazuje rok návštev
Marshal Ney Supporting the Rear Guard during the Retreat from Moscow je najsledovanejším dielom: 200 návštev za rok, čo predstavuje 22% celkovej pozornosti venovanej umelcovi Adolphe Yvon. Nasleduje ich Portrait of Napoleon III a A Rifai Sufi Ceremony. Stránka umelca mala 100 návštev a jeho diela 900: celkom 1 000. Júl 2026 bol najrušnejším mesiacom s 800 návštevami. Uprednostňujú Monochromatický (Intenzita farieb): 78% návštev oproti 54% v katalógu.
8 najsledovanejších diel umelca Adolphe Yvon
Každé umiestnenie odzrkadľuje počet návštev získaných na OriginalUniqueArt.com za posledných dvanásť mesiacov; 1. miesto patrí najčastejšie navštevovanému dielu od Adolphe Yvon.
-
1
Marshal Ney Supporting the Rear Guard during the Retreat from Moscow, 1856
200 návštev · 22,2%
-
2
Portrait of Napoleon III, 1868
100 návštev · 11,1%
-
3
A Rifai Sufi Ceremony
100 návštev · 11,1%
-
4
La Courtine de Malakoff 8 septembre 1855 (Campagne de Crimée)
100 návštev · 11,1%
-
5
PRISE DE LA TOUR DE MALAKOFF.8 SEPTEMBRE 1855
100 návštev · 11,1%
-
6
Bataille d'Eupatoria (1854)
100 návštev · 11,1%
-
7
ELEMENT DE DECOR DE L'HOTEL D'ADOLPHE YVON
100 návštev · 11,1%
-
8
LE GENERAL VINOY (1800 1880)
100 návštev · 11,1%
Kedy ľudia navštevujú stránku Adolphe Yvon?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Kedy sú vystavené diela umelca Adolphe Yvon?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z diel umelca Adolphe Yvon?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Dramatický | 50,0% | 66,7% |
| Zúfalý a vážny | 30,0% | 0,0% |
| Výrazný | 10,0% | 33,3% |
| Pokojná | 10,0% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 46,2% | 44,4% |
| Mäkký tieň | 30,8% | 44,4% |
| Mierny jas | 15,4% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 7,7% | 11,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 38,5% | 44,4% |
| Subtelné tóny farieb | 23,1% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 23,1% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 15,4% | 11,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 73,9% | 71,4% |
| Tmavé tóny | 17,4% | 14,3% |
| Neutrálne tóny | 8,7% | 14,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 53,8% | 77,8% |
| Vyvážené | 30,8% | 11,1% |
| Sýte | 15,4% | 11,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 3,9% | 11,1% |
| Jemný | 11,5% | 11,1% |
| Vyvážený | 23,1% | 11,1% |
| Výrazný | 26,9% | 44,4% |
| Vyhlásenie | 34,6% | 22,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 7,7% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 11,5% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 7,7% | 22,2% |
| Silná farebná jednota | 42,3% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 30,8% | 33,3% |
Aké sú najsledovanejšie diela umelca Adolphe Yvon podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marshal Ney Supporting the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of Napoleon III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Hôtel de Vil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Étienne Mélingu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Genius of America | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Baron Haussmann… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Emperor presents to Hau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samuel Ward McAllister (182… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. Samuel Ward McAllister… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mademoiselle S'Nabou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch je Adolphe Yvon sledovaný?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Adolphe Yvon a čo ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Adolphe Yvon
Ktoré dielo umelca Adolphe Yvon má najviac návštevníkov?
- Na prvom mieste je Marshal Ney Supporting the Rear Guard during the Retreat from Moscow s 200 návštevami, čo predstavuje 22% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 8 diel.
Aké je publikum Adolphe Yvon na OriginalUniqueArt.com?
- 1 000 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na stránke umelca, 900 na dielach.
Aké diela Adolphe Yvon zodpovedajú vkusu návštevníkov?
- Diela opísané ako Monochromatický (Intenzita farieb) získavajú 78% návštev pri 54% katalógu.