Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Willem van Herp de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Willem van Herp: ce an de vizite a fost
Joachim and Anna with the Virgin Mary este lucrarea cea mai vizualizată: 300 vizualizări într-un an, 23% din toată atenția acordată lui Willem van Herp. Urmează Figures At A Table și Interior With Figures Eating And Drinking. Pagina artistului a primit 600 vizite, iar operele 1.000: 1.600 în total. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 1.300 vizite. Aceștia preferă Culori discrete (Saturație culoare): 77% din vizite față de 39% din catalog.
Cele 8 cele mai vizionate opere ale lui Willem van Herp
Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Willem van Herp.
-
1
Joachim and Anna with the Virgin Mary, 1653
300 vizualizări · 23,1%
-
2
Figures At A Table
200 vizualizări · 15,4%
-
3
Interior With Figures Eating And Drinking
200 vizualizări · 15,4%
-
4
Satyr And The Peasant
200 vizualizări · 15,4%
-
5
Esther Presents Herself At The Palace
100 vizualizări · 7,7%
-
6
Bilocation Of Saint Anthony Of Padua
100 vizualizări · 7,7%
-
7
Hunt For The Wild Boar
100 vizualizări · 7,7%
-
8
Saint Anthony Of Padua
100 vizualizări · 7,7%
Când vizitează oamenii pagina lui Willem van Herp?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 500 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Când sunt expuse lucrările lui Willem van Herp?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre operele lui Willem van Herp?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 51,6% | 46,2% |
| Umbră difuză | 41,9% | 38,5% |
| Lumină moderată | 6,5% | 15,4% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 35,5% | 15,4% |
| Culori discrete | 38,7% | 76,9% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 22,6% | 7,7% |
| Culori clar saturate | 3,2% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 92,9% | 100,0% |
| Nuanțe închise | 3,6% | 0,0% |
| Culori neutre | 3,6% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 54,8% | 76,9% |
| Echilibrat | 41,9% | 23,1% |
| Vibrant | 3,2% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 16,1% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 29,0% | 23,1% |
| Echilibrat | 19,4% | 38,5% |
| Contrast accentuat | 16,1% | 7,7% |
| Contrast maxim | 19,4% | 30,8% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 3,2% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 12,9% | 23,1% |
| Armonie echilibrată | 9,7% | 23,1% |
| Unitate cromatică puternică | 64,5% | 53,8% |
| Paletă unitară | 9,7% | 0,0% |
Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Willem van Herp, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calydonian Boar Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joachim and Anna with the V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Figures At A Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Rape Of Proserpine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cobre De San Antonio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Satyr And The Peasant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Blind Fiddler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Esther Presents Herself At… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Nativity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Das Letzte Abendmahl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este urmărit Willem van Herp?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Datele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 200 | 66,7% |
| Daneză | 100 | 33,3% |
Câte vizite zilnice primește Willem van Herp și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 200 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 200 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 100 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Willem van Herp
Care este cea mai vizitată operă a lui Willem van Herp?
- Joachim and Anna with the Virgin Mary în primul rând, cu 300 vizualizări, reprezentând 23% din totalul vizualizărilor. 8 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Willem van Herp pe OriginalUniqueArt.com?
- 1.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 600 pe pagina artistului, 1.000 la opere.
Ce lucrări ale lui Willem van Herp se potrivesc gusturilor vizitatorilor?
- Lucrurile descrise ca Culori discrete (Saturație culoare) primesc 77% din vizite pentru 39% din catalog.