Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Thomas Sidney Cooper de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Thomas Sidney Cooper: publicul într-o privire
The Lord Of The Pastures atrage cele mai multe priviri: 400 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 24% din totalul vizualizărilor lui Thomas Sidney Cooper pe OriginalUniqueArt.com. Urmează An Evening Drink și Morning, Canterbury Meadows, Kent. Thomas Sidney Cooper a atras 2.600 vizite: 1.100 pe pagina artistului și 1.500 pe lucrările individuale. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 1.900 vizite. Publicul tinde spre Culori discrete (Saturație culoare): 65% din vizite, pentru 42% din catalogul artistului.
Cele 10 opere ale lui Thomas Sidney Cooper care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui Thomas Sidney Cooper cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
-
1
The Lord Of The Pastures
400 vizualizări · 23,5%
-
2
An Evening Drink, 1897
200 vizualizări · 11,8%
-
3
Morning, Canterbury Meadows, Kent, 1869
200 vizualizări · 11,8%
-
4
Heat Showers in August, 1857
100 vizualizări · 5,9%
-
5
Mountain Sheep, 1862
100 vizualizări · 5,9%
-
6
Peasants and Sheep
100 vizualizări · 5,9%
-
7
Midday Repose, 1866
100 vizualizări · 5,9%
-
8
The Evening Drink in the Canterbury Meadows, 1851
100 vizualizări · 5,9%
-
9
A Group of Cattle, 1877
100 vizualizări · 5,9%
-
10
Cattle Wattering
100 vizualizări · 5,9%
Câți oameni vizionează pe Thomas Sidney Cooper în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 700 | 1.200 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Câte ori sunt vizualate operele lui Thomas Sidney Cooper?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui Thomas Sidney Cooper?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 2,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 4,0% | 11,8% |
| Lumină moderată | 34,0% | 47,1% |
| Echilibru luminos | 56,0% | 35,3% |
| Luminos | 4,0% | 5,9% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 6,0% | 0,0% |
| Culori discrete | 42,0% | 64,7% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 28,0% | 17,6% |
| Culori clar saturate | 22,0% | 17,6% |
| Culoare intensă | 2,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 56,5% | 58,8% |
| Nuanțe pământii | 37,0% | 35,3% |
| Nuanțe închise | 6,5% | 5,9% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 8,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 64,0% | 82,3% |
| Vibrant | 28,0% | 17,6% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 4,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 16,0% | 11,8% |
| Contrast maxim | 80,0% | 88,2% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 4,0% | 11,8% |
| Paletă de culori delicate mixate | 4,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 2,0% | 11,8% |
| Unitate cromatică puternică | 50,0% | 41,2% |
| Paletă unitară | 40,0% | 35,3% |
Care sunt lucrările lui Thomas Sidney Cooper care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| An Evening Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Minster marshes, East Kent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadows Near Canterbury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Goats and Kids in a Shed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canterbury meadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening Drink | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape With Cattle And S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Sheep (also known… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Cattle by a Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants and Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
În ce limbi urmăresc oamenii pe Thomas Sidney Cooper?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 300 | 100,0% |
Câți oameni vizionează Thomas Sidney Cooper în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 26 Sep | 400 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 100 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 400 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Thomas Sidney Cooper
Care sunt lucrările lui Thomas Sidney Cooper care atrag cea mai multă atenție?
- The Lord Of The Pastures, cu 400 vizualizări (24% din totalul vizualizărilor lui Thomas Sidney Cooper). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe Thomas Sidney Cooper pe OriginalUniqueArt.com?
- 2.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.100 pe pagina artistului și 1.500 pe lucrările individuale.
Ce tip de lucrări ale lui Thomas Sidney Cooper preferă oamenii?
- Culori discrete (Saturație culoare): 65% din vizite, față de 42% din catalog.