Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Shen Zhou de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Shen Zhou: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este NINETEEN POEMS ON FALLING FLOWERS CALLIGRAPHY IN RUNNING SCRIPT: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 38% din vizualizările lui Shen Zhou. Apoi LANDSCAPE AFTER HUANG GONGWANG (1269 1354) și Silent fisherman in an autumn wood. În total 2.100 vizualizări: 900 pe pagina artistului, 1.200 pe opere. Audiența crește: cu 200% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 1.700 vizualizări. O preferință iese în evidență: Culori discrete (Saturație culoare) atrage 54% din vizite, deși reprezintă doar 24% din catalog.
Shen Zhou: cele 8 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 8 opere ale lui Shen Zhou pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
-
1
NINETEEN POEMS ON FALLING FLOWERS CALLIGRAPHY IN RUNNING SCRIPT
500 vizualizări · 38,5%
-
2
LANDSCAPE AFTER HUANG GONGWANG (1269 1354)
200 vizualizări · 15,4%
-
3
Silent fisherman in an autumn wood, 1475
100 vizualizări · 7,7%
-
4
Branch of Fruit Bearing Tree
100 vizualizări · 7,7%
-
5
Branch of Fruit Bearing Tree
100 vizualizări · 7,7%
-
6
Landscape with Man Crossing Bridge
100 vizualizări · 7,7%
-
7
Landscape with Pavilion and Willows
100 vizualizări · 7,7%
-
8
Enjoying the Pines
100 vizualizări · 7,7%
Cum se modifică audiența lui Shen Zhou de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 600 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Cum sunt vizionate operele lui Shen Zhou pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Shen Zhou?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 2,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 24,0% | 7,7% |
| Echilibru luminos | 60,0% | 69,2% |
| Luminos | 14,0% | 23,1% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 70,0% | 46,2% |
| Culori discrete | 24,0% | 53,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 6,0% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 78,0% | 92,3% |
| Monocrom | 14,0% | 0,0% |
| Nuanțe pământii | 8,0% | 7,7% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 30,0% | 7,7% |
| Echilibrat | 66,0% | 92,3% |
| Vibrant | 4,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 54,0% | 69,2% |
| Nuanțe blânde | 40,0% | 23,1% |
| Echilibrat | 2,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast maxim | 4,0% | 7,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 6,0% | 7,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 2,0% | 0,0% |
| Paletă unitară | 92,0% | 92,3% |
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Shen Zhou pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Autumn Colors among Streams… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Uităm în primăvara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Branch of Fruit Bearing Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Silent fisherman in an autu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Scholar and Waterfall, in M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Branch of Fruit Bearing Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Branch of Fruit Bearing Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clouds over the River befor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ode to the Pomegranate and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Return to Stone Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosește publicul lui Shen Zhou?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Franceză | 100 | 100,0% |
Cum arată vizitele zilnice la Shen Zhou și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 100 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
Shen Zhou: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Shen Zhou?
- NINETEEN POEMS ON FALLING FLOWERS CALLIGRAPHY IN RUNNING SCRIPT: 500 vizualizări, 38% din totalul vizualizărilor lui Shen Zhou. Lista continuă până la locul 8.
Câte vizite primește Shen Zhou?
- 2.100 în ultimele douăsprezece luni (900 pe pagina artistului, 1.200 pe operele de artă).
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Shen Zhou?
- Da, Culori discrete (Saturație culoare): 54% din vizitele pentru 24% din catalog.