Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Robert Smirke de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Robert Smirke: ce an de vizite a fost
Title Not Known - (9) este lucrarea cea mai vizualizată: 200 vizualizări într-un an, 18% din toată atenția acordată lui Robert Smirke. Urmează The Sleeper Awakened și 'henry Iv', Part I, Act Ii, Scene 1, The Inn Yard With Gadshill And The Carriers. Pagina artistului a primit 600 vizite, iar operele 900: 1.500 în total. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 1.400 vizite. Aceștia preferă Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare): 55% din vizite față de 40% din catalog.
Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Robert Smirke
Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Robert Smirke.
-
1
Title Not Known - (9)
200 vizualizări · 18,2%
-
2
The Sleeper Awakened
100 vizualizări · 9,1%
-
3
'henry Iv', Part I, Act Ii, Scene 1, The Inn Yard With Gadshill And The Carriers
100 vizualizări · 9,1%
-
4
Mrs Henry Siddons
100 vizualizări · 9,1%
-
5
The Astronomers' Club
100 vizualizări · 9,1%
-
6
Title Not Known -
100 vizualizări · 9,1%
-
7
The Lover
100 vizualizări · 9,1%
-
8
Title Not Known - (10)
100 vizualizări · 9,1%
-
9
Children Playing
100 vizualizări · 9,1%
-
10
Mary Isabella Somerset
100 vizualizări · 9,1%
Când vizitează oamenii pagina lui Robert Smirke?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 600 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Când sunt expuse lucrările lui Robert Smirke?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre operele lui Robert Smirke?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 60,0% | 54,5% |
| Umbră difuză | 24,0% | 36,4% |
| Lumină moderată | 12,0% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 2,0% | 0,0% |
| Luminos | 2,0% | 9,1% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 14,0% | 18,2% |
| Culori discrete | 26,0% | 18,2% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 40,0% | 54,5% |
| Culori clar saturate | 20,0% | 9,1% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 60,0% | 63,6% |
| Nuanțe închise | 22,2% | 9,1% |
| Culori neutre | 11,1% | 9,1% |
| Monocrom | 6,7% | 18,2% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 30,0% | 27,3% |
| Echilibrat | 60,0% | 63,6% |
| Vibrant | 10,0% | 9,1% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 40,0% | 54,5% |
| Nuanțe blânde | 18,0% | 9,1% |
| Echilibrat | 14,0% | 9,1% |
| Contrast accentuat | 14,0% | 9,1% |
| Contrast maxim | 14,0% | 18,2% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 2,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 2,0% | 9,1% |
| Armonie echilibrată | 4,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 38,0% | 36,4% |
| Paletă unitară | 54,0% | 54,5% |
Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Robert Smirke, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'love For Love' By William… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene From 'the Busybody'… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Melinda And Lucy Consult Ki… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resuscitation By Doctor Haw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'henry Iv', Part I, Act Ii,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Rival Waiting-women | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Afflicted Matron, The C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rivals from `Tom Jones | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cession Of Matavai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Order Of Knighthood Con… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este urmărit Robert Smirke?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite zilnice primește Robert Smirke și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 100 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 200 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 200 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Robert Smirke
Care este cea mai vizitată operă a lui Robert Smirke?
- Title Not Known - (9) în primul rând, cu 200 vizualizări, reprezentând 18% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Robert Smirke pe OriginalUniqueArt.com?
- 1.500 vizite în ultimele douăsprezece luni: 600 pe pagina artistului, 900 la opere.
Ce lucrări ale lui Robert Smirke se potrivesc gusturilor vizitatorilor?
- Lucrurile descrise ca Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare) primesc 55% din vizite pentru 40% din catalog.