Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Richard Gerstl de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Richard Gerstl: publicul într-o privire
Group portrait with Schönberg atrage cele mai multe priviri: 400 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 12% din totalul vizualizărilor lui Richard Gerstl pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Lake Traunsee with the Schlafende Griechin mountain și Schonberg Family. Richard Gerstl a atras 4.000 vizite: 900 pe pagina artistului și 3.100 pe lucrările individuale. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 3.600 vizite. Publicul urmărește pe dispozitive de navigare (88%) și telefoane mobile (12%). Publicul tinde spre Contrast maxim (Contrast): 69% din vizite, pentru 44% din catalogul artistului.
Cele 10 opere ale lui Richard Gerstl care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui Richard Gerstl cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
-
1
Group portrait with Schönberg, 1908
400 vizualizări · 12,5%
-
2
Lake Traunsee with the Schlafende Griechin mountain, 1907
300 vizualizări · 9,4%
-
3
Schonberg Family, 1908
200 vizualizări · 6,2%
-
4
Portrait of a Young Woman with Feather Hat, 1906
200 vizualizări · 6,2%
-
5
Fruit Tree, 1907
200 vizualizări · 6,2%
-
6
Mathilde in the studio, 1908
200 vizualizări · 6,2%
-
7
Sunny meadow with fruit trees, 1908
100 vizualizări · 3,1%
-
8
Landscape study, 1907
100 vizualizări · 3,1%
-
9
Carl Zentzytzki, 1902
100 vizualizări · 3,1%
-
10
Nude in Garden, 1908
100 vizualizări · 3,1%
Câți oameni vizionează pe Richard Gerstl în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 500 | 3.100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Câte ori sunt vizualate operele lui Richard Gerstl?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui Richard Gerstl?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 20,0% | 25,0% |
| Umbră difuză | 24,0% | 25,0% |
| Lumină moderată | 32,0% | 31,2% |
| Echilibru luminos | 14,0% | 15,6% |
| Luminos | 10,0% | 3,1% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 32,0% | 28,1% |
| Culori discrete | 22,0% | 15,6% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 14,0% | 25,0% |
| Culori clar saturate | 32,0% | 31,2% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 38,5% | 51,8% |
| Nuanțe închise | 30,8% | 18,5% |
| Culori neutre | 25,6% | 22,2% |
| Călduroase | 2,6% | 7,4% |
| Culori pastelate | 2,6% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 36,0% | 31,2% |
| Echilibrat | 32,0% | 34,4% |
| Vibrant | 32,0% | 34,4% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 2,0% | 3,1% |
| Nuanțe blânde | 20,0% | 6,2% |
| Echilibrat | 14,0% | 6,2% |
| Contrast accentuat | 20,0% | 15,6% |
| Contrast maxim | 44,0% | 68,8% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 28,0% | 50,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 24,0% | 28,1% |
| Armonie echilibrată | 10,0% | 3,1% |
| Unitate cromatică puternică | 22,0% | 9,4% |
| Paletă unitară | 16,0% | 9,4% |
Care sunt lucrările lui Richard Gerstl care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait Laughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunny meadow with fruit tre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowering Meadow with Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waldemar Unger II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Schonberg Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mathilde Schoenberg in Gard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a gentleman (gr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Gentleman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waldemar Unger I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Double Portrait (green back… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Ce dispozitive folosesc oamenii pentru a-l viziona pe Richard Gerstl?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi cifrele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.500 | 87,5% |
| telefoane mobile | 500 | 12,5% |
În ce limbi urmăresc oamenii pe Richard Gerstl?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Portugheză | 200 | 66,7% |
| Spaniolă | 100 | 33,3% |
Câți oameni vizionează Richard Gerstl în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 200 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 100 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Richard Gerstl
Care sunt lucrările lui Richard Gerstl care atrag cea mai multă atenție?
- Group portrait with Schönberg, cu 400 vizualizări (12% din totalul vizualizărilor lui Richard Gerstl). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe Richard Gerstl pe OriginalUniqueArt.com?
- 4.000 vizite în ultimele douăsprezece luni: 900 pe pagina artistului și 3.100 pe lucrările individuale.
Pe ce dispozitive urmăresc oamenii lucrările lui Richard Gerstl?
- Oamenii îl urmăresc pe Richard Gerstl de pe dispozitive de navigare (88%) și telefoane mobile (12%); dispozitive de navigare reprezintă 88% din vizite.
Ce tip de lucrări ale lui Richard Gerstl preferă oamenii?
- Contrast maxim (Contrast): 69% din vizite, față de 44% din catalog.