Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Reginald Aspinwall de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Reginald Aspinwall: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este Home on the Morning Tide: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 14% din vizualizările lui Reginald Aspinwall. Apoi Grassyard Park, Caton și Landscape – Rain O'er the Common. În total 2.600 vizualizări: 600 pe pagina artistului, 2.000 pe opere. Audiența scade: cu 75% mai puține vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 1.900 vizualizări. O preferință iese în evidență: Monocromatic (Intensitatea culorii) atrage 43% din vizite, deși reprezintă doar 22% din catalog.
Reginald Aspinwall: cele 10 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Reginald Aspinwall pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
-
1
Home on the Morning Tide, 1886
300 vizualizări · 14,3%
-
2
Grassyard Park, Caton, 1908
300 vizualizări · 14,3%
-
3
Landscape – Rain O'er the Common, 1906
200 vizualizări · 9,5%
-
4
Fairy Glen, Betws y Coed, 1876
200 vizualizări · 9,5%
-
5
Falls of Ogwen, Nant Ffrancon, 1881
100 vizualizări · 4,8%
-
6
Sunderland Point, 1910
100 vizualizări · 4,8%
-
7
Fairy Glen, Betws y Coed, 1876
100 vizualizări · 4,8%
-
8
A Dream of the Crook O'Lune, 1880
100 vizualizări · 4,8%
-
9
Springtime on the Wyre, Dolphinholme, 1906
100 vizualizări · 4,8%
-
10
Landscape with Sheep, 1906
100 vizualizări · 4,8%
Cum se modifică audiența lui Reginald Aspinwall de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 400 | 1.500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 300 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Cum sunt vizionate operele lui Reginald Aspinwall pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Reginald Aspinwall?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 13,9% | 19,1% |
| Umbră difuză | 8,3% | 9,5% |
| Lumină moderată | 30,6% | 42,9% |
| Echilibru luminos | 38,9% | 23,8% |
| Luminos | 8,3% | 4,8% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 13,9% | 19,1% |
| Culori discrete | 50,0% | 52,4% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 33,3% | 28,6% |
| Culori clar saturate | 2,8% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 50,0% | 61,1% |
| Culori neutre | 41,2% | 33,3% |
| Monocrom | 5,9% | 0,0% |
| Culori pastelate | 2,9% | 5,6% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 22,2% | 42,9% |
| Echilibrat | 69,4% | 57,1% |
| Vibrant | 8,3% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 16,7% | 28,6% |
| Nuanțe blânde | 22,2% | 33,3% |
| Echilibrat | 8,3% | 4,8% |
| Contrast accentuat | 30,6% | 23,8% |
| Contrast maxim | 22,2% | 9,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 5,6% | 4,8% |
| Paletă de culori delicate mixate | 2,8% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 11,1% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 55,6% | 66,7% |
| Paletă unitară | 25,0% | 28,6% |
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Reginald Aspinwall pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape – Rain O'er the C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Fairy Glen, Betws y Coed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Grassyard Park, Caton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| Cottage by the Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Falls of Ogwen, Nant Ffranc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Dream of the Crook O'Lune | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Caves at Tintagel on the Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Falls of Ogwen, Nant Ffranc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Home on the Morning Tide | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| House by a River and a Brid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosește publicul lui Reginald Aspinwall?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Cum arată vizitele zilnice la Reginald Aspinwall și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 100 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 200 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 300 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
Reginald Aspinwall: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Reginald Aspinwall?
- Home on the Morning Tide: 300 vizualizări, 14% din totalul vizualizărilor lui Reginald Aspinwall. Lista continuă până la locul 10.
Câte vizite primește Reginald Aspinwall?
- 2.600 în ultimele douăsprezece luni (600 pe pagina artistului, 2.000 pe operele de artă).
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Reginald Aspinwall?
- Da, Monocromatic (Intensitatea culorii): 43% din vizitele pentru 22% din catalog.