Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Raphael Kirchner de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Raphael Kirchner: ce an de vizite a fost
Elves este lucrarea cea mai vizualizată: 300 vizualizări într-un an, 3% din toată atenția acordată lui Raphael Kirchner. Urmează All healing și Vivienne Segal. Pagina artistului a primit 2.500 vizite, iar operele 9.600: 12.100 în total. Atenția a crescut cu 138% de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 8.900 vizite. Vizionare de pe dispozitive de navigare (83%), telefoane mobile (15%) și tablete (2%). Aceștia preferă Contrast maxim (Contrast): 31% din vizite față de 18% din catalog.
Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Raphael Kirchner
Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Raphael Kirchner.
-
1
Elves, 1903
300 vizualizări · 2,8%
-
2
All healing
300 vizualizări · 2,8%
-
3
Vivienne Segal
300 vizualizări · 2,8%
-
4
Girls between brown-green borders, 1901
200 vizualizări · 1,9%
-
5
Girl Cyclists, 1899
200 vizualizări · 1,9%
-
6
Clovers, 1899
200 vizualizări · 1,9%
-
7
The Players (pastel on paper)
200 vizualizări · 1,9%
-
8
Flashing Motorists, 1904
200 vizualizări · 1,9%
-
9
Girls with flowers at feet, 1902
200 vizualizări · 1,9%
-
10
Portrait of Girls with grey border, 1902
200 vizualizări · 1,9%
Când vizitează oamenii pagina lui Raphael Kirchner?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 500 |
| Iul 2026 | 1.400 | 7.500 |
| Aug 2026 | 200 | 600 |
| Sep 2026 | 900 | 1.000 |
Când sunt expuse lucrările lui Raphael Kirchner?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre operele lui Raphael Kirchner?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 2,0% | 3,8% |
| Lumină moderată | 24,0% | 15,1% |
| Echilibru luminos | 26,0% | 35,9% |
| Luminos | 48,0% | 45,3% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 10,0% | 14,1% |
| Culori discrete | 22,0% | 14,1% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 40,0% | 34,9% |
| Culori clar saturate | 28,0% | 34,9% |
| Culoare intensă | 0,0% | 1,9% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 54,4% | 41,6% |
| Culori pastelate | 26,1% | 34,6% |
| Nuanțe pământii | 6,5% | 15,8% |
| Nuanțe închise | 8,7% | 5,0% |
| Natură | 2,2% | 2,0% |
| Monocrom | 0,0% | 1,0% |
| Călduroase | 2,2% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 4,0% | 4,7% |
| Echilibrat | 30,0% | 28,3% |
| Vibrant | 66,0% | 67,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 22,0% | 24,5% |
| Nuanțe blânde | 24,0% | 22,6% |
| Echilibrat | 12,0% | 7,5% |
| Contrast accentuat | 24,0% | 14,1% |
| Contrast maxim | 18,0% | 31,1% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 5,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 6,0% | 1,9% |
| Armonie echilibrată | 10,0% | 7,5% |
| Unitate cromatică puternică | 26,0% | 27,4% |
| Paletă unitară | 58,0% | 57,6% |
Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Raphael Kirchner, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Couples between red borders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes of Ancient Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Milan Beer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couples between red borders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couples between red borders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes of Ancient Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mikado | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flashing Motorists | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flashing Motorists | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe dispozitive a audienței Raphael Kirchner?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Datele într-un tabel
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 10.000 | 82,6% |
| telefoane mobile | 1.800 | 14,9% |
| tablete | 300 | 2,5% |
În ce limbi este urmărit Raphael Kirchner?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Datele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 300 | 37,5% |
| Italiană | 300 | 37,5% |
| Spaniolă | 100 | 12,5% |
| Rusă | 100 | 12,5% |
Câte vizite zilnice primește Raphael Kirchner și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 24 Sep | 100 |
| Vin 25 Sep | 100 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 200 |
| Mie 30 Sep | 100 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 100 |
| Sâm 3 Oct | 100 |
| Dum 4 Oct | 200 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 100 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 200 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 100 |
| Dum 11 Oct | 100 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 700 |
| Mie 14 Oct | 100 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 200 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 700 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 200 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 200 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 800 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 200 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 300 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 200 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 300 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 900 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 200 |
Întrebări despre Raphael Kirchner
Care este cea mai vizitată operă a lui Raphael Kirchner?
- Elves în primul rând, cu 300 vizualizări, reprezentând 3% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Raphael Kirchner pe OriginalUniqueArt.com?
- 12.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 2.500 pe pagina artistului, 9.600 la opere.
Ce dispozitive folosește publicul lui Raphael Kirchner?
- Audiența provine de pe dispozitive de navigare (83%), telefoane mobile (15%) și tablete (2%); dispozitive de navigare generează 83% din vizite.
Ce lucrări ale lui Raphael Kirchner se potrivesc gusturilor vizitatorilor?
- Lucrurile descrise ca Contrast maxim (Contrast) primesc 31% din vizite pentru 18% din catalog.