Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Pierre Julien Gilbert de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Pierre Julien Gilbert: ce an de vizite a fost
The Battle of Grand Port. 24 august 1810 este lucrarea cea mai vizualizată: 200 vizualizări într-un an, 25% din toată atenția acordată lui Pierre Julien Gilbert. Urmează COMBAT DES FREGATES LA JUNON ET LA GENTILLE CONTRE LE VAISSEAU ANGLAIS L'ARDENT17 AOUT 1779 și COMBAT DE LA FREGATE FRANCAISE LA SIRENE CONTRE UNE DIVISION ANGLAISE.22 MARS 1808. Pagina artistului a primit 500 vizite, iar operele 600: 1.100 în total. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 1.000 vizite. Aceștia preferă Echilibru luminos (Luminanță): 62% din vizite față de 37% din catalog.
Cele 6 cele mai vizionate opere ale lui Pierre Julien Gilbert
Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Pierre Julien Gilbert.
-
1
The Battle of Grand Port. 24 august 1810
200 vizualizări · 25,0%
-
2
COMBAT DES FREGATES LA JUNON ET LA GENTILLE CONTRE LE VAISSEAU ANGLAIS L'ARDENT17 AOUT 1779
200 vizualizări · 25,0%
-
3
COMBAT DE LA FREGATE FRANCAISE LA SIRENE CONTRE UNE DIVISION ANGLAISE.22 MARS 1808
100 vizualizări · 12,5%
-
4
COMBAT NAVAL ENTRE LA FREGATE FRANCAISE LA JUNON ET LA FREGATE ANGLAISE LE FOX11 SEPTEMBRE 1778
100 vizualizări · 12,5%
-
5
COMBAT DE LA FREGATE FRANCAISE LA CANONNIERE CONTRE LE VAISSEAU ANGLAIS LE TREMENDOUS21 AVRIL 1806
100 vizualizări · 12,5%
-
6
Entrée de la rade de Toulon, 1858
100 vizualizări · 12,5%
Când vizitează oamenii pagina lui Pierre Julien Gilbert?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Când sunt expuse lucrările lui Pierre Julien Gilbert?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre operele lui Pierre Julien Gilbert?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 10,5% | 0,0% |
| Umbră difuză | 10,5% | 12,5% |
| Lumină moderată | 42,1% | 25,0% |
| Echilibru luminos | 36,8% | 62,5% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 26,3% | 25,0% |
| Culori discrete | 26,3% | 25,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 26,3% | 25,0% |
| Culori clar saturate | 21,1% | 25,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 46,7% | 42,9% |
| Culori neutre | 46,7% | 42,9% |
| Nuanțe închise | 6,7% | 14,3% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 21,1% | 12,5% |
| Echilibrat | 52,6% | 37,5% |
| Vibrant | 26,3% | 50,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 21,1% | 37,5% |
| Echilibrat | 10,5% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 15,8% | 12,5% |
| Contrast maxim | 52,6% | 50,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 10,5% | 12,5% |
| Paletă de culori delicate mixate | 15,8% | 37,5% |
| Armonie echilibrată | 10,5% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 36,8% | 0,0% |
| Paletă unitară | 26,3% | 50,0% |
Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Pierre Julien Gilbert, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Battle of Grand Port. 2… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Capture of Fort Santi-Petri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of the French Frigat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of Pomona, 1811 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of the Grand Port, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Port of Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrée de la rade de Toulon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ATTAQUE ET PRISE DU FORT DE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| COMBAT DES FREGATES FRANCAI… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| COMBAT DU VAISSEAU L'INTREP… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este urmărit Pierre Julien Gilbert?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite zilnice primește Pierre Julien Gilbert și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 100 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 100 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Pierre Julien Gilbert
Care este cea mai vizitată operă a lui Pierre Julien Gilbert?
- The Battle of Grand Port. 24 august 1810 în primul rând, cu 200 vizualizări, reprezentând 25% din totalul vizualizărilor. 6 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Pierre Julien Gilbert pe OriginalUniqueArt.com?
- 1.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 500 pe pagina artistului, 600 la opere.
Ce lucrări ale lui Pierre Julien Gilbert se potrivesc gusturilor vizitatorilor?
- Lucrurile descrise ca Echilibru luminos (Luminanță) primesc 62% din vizite pentru 37% din catalog.