Philipp Otto Runge Privirea asupra operei

1777 – 1810

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Philipp Otto Runge de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Philipp Otto Runge: ce an de vizite a fost

Orele Zilei este lucrarea cea mai vizualizată: 500 vizualizări într-un an, 18% din toată atenția acordată lui Philipp Otto Runge. Urmează Copiii Hülsenbeck și The Lesson of the Nightingale. Pagina artistului a primit 1.600 vizite, iar operele 2.400: 4.000 în total. Atenția a crescut cu 25% de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 3.100 vizite. Vizionare de pe dispozitive de navigare (80%) și telefoane mobile (20%). Aceștia preferă Culori neutre (Paletă de culori): 52% din vizite față de 29% din catalog.

Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Philipp Otto Runge

Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Philipp Otto Runge.

  1. Orele Zilei 1 Orele Zilei, 1805 500 vizualizări · 17,9%
  2. Copiii Hülsenbeck 2 Copiii Hülsenbeck, 1805 300 vizualizări · 10,7%
  3. The Lesson of the Nightingale 3 The Lesson of the Nightingale, 1804 300 vizualizări · 10,7%
  4. Farbenkugel (Color sphere) (detail) 4 Farbenkugel (Color sphere) (detail), 1810 300 vizualizări · 10,7%
  5. The Great Morning 5 The Great Morning, 1809 300 vizualizări · 10,7%
  6. The Artist's Parents 6 The Artist's Parents, 1806 300 vizualizări · 10,7%
  7. Colour Spheres 7 Colour Spheres, 1809 200 vizualizări · 7,1%
  8. Genii on a Lily 8 Genii on a Lily, 1809 200 vizualizări · 7,1%
  9. The Great Morning (detail) 9 The Great Morning (detail), 1809 100 vizualizări · 3,6%
  10. Lily of Light and Morning Star 10 Lily of Light and Morning Star, 1808 100 vizualizări · 3,6%

Când vizitează oamenii pagina lui Philipp Otto Runge?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 20261.2001.900
Aug 2026200200
Sep 2026200300

Când sunt expuse lucrările lui Philipp Otto Runge?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Philipp Otto Runge, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Copiii Hülsenbeck0000000001001000
The Lesson of the Nightinga…00000000020000
The Small Morning000000000000
The Great Morning (detail)00000000010000
The Artist's Parents00000000000100
The Great Morning0000000002001000
The Artist's Wife and Son000000000000
Colour Spheres0000000001000100
Self-portrait in a blue ski…000000000000
Portrait of Pauline in gree…000000000000

Care este distribuția pe dispozitive a audienței Philipp Otto Runge?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Datele într-un tabel
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare3.20080,0%
telefoane mobile80020,0%

În ce limbi este urmărit Philipp Otto Runge?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Datele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Germană40026,7%
Engleză30020,0%
Spaniolă30020,0%
Franceză20013,3%
Chinese20013,3%
Italiană1006,7%

Câte vizite zilnice primește Philipp Otto Runge și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Vin 2 Oct500
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct200
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct200
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct200
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct400
Mie 14 Oct400
Joi 15 Oct200
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct200
Lun 19 Oct900
Mar 20 Oct400
Mie 21 Oct200
Joi 22 Oct100
Vin 23 Oct (previzualizare)300
Sâm 24 Oct (previzualizare)200
Dum 25 Oct (previzualizare)200
Lun 26 Oct (previzualizare)600
Mar 27 Oct (previzualizare)500
Mie 28 Oct (previzualizare)500
Joi 29 Oct (previzualizare)200
Vin 30 Oct (previzualizare)300
Sâm 31 Oct (previzualizare)300
Dum 1 Noi (previzualizare)300
Lun 2 Noi (previzualizare)700
Mar 3 Noi (previzualizare)500
Mie 4 Noi (previzualizare)500
Joi 5 Noi (previzualizare)200
Vin 6 Noi (previzualizare)400
Sâm 7 Noi (previzualizare)300
Dum 8 Noi (previzualizare)300
Lun 9 Noi (previzualizare)800
Mar 10 Noi (previzualizare)600
Mie 11 Noi (previzualizare)600
Joi 12 Noi (previzualizare)200

Întrebări despre Philipp Otto Runge

Care este cea mai vizitată operă a lui Philipp Otto Runge?

Orele Zilei în primul rând, cu 500 vizualizări, reprezentând 18% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Philipp Otto Runge pe OriginalUniqueArt.com?

4.000 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.600 pe pagina artistului, 2.400 la opere.

Ce dispozitive folosește publicul lui Philipp Otto Runge?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (80%) și telefoane mobile (20%); dispozitive de navigare generează 80% din vizite.

Ce lucrări ale lui Philipp Otto Runge se potrivesc gusturilor vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Culori neutre (Paletă de culori) primesc 52% din vizite pentru 29% din catalog.