Paul Huet Public și cele mai importante opere

1803 – 1869

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Paul Huet de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Paul Huet: cifre cheie

Cea mai vizionată operă este CHEVAL NORMAND: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 7% din vizualizările lui Paul Huet. Apoi Le retour du grognard (Titre d'usage) și LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE. În total 4.700 vizualizări: 1.200 pe pagina artistului, 3.500 pe opere. Luna de vârf: Iul 2026 cu 3.900 vizualizări. Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (11%) și tablete (9%). O preferință iese în evidență: Contrast maxim (Contrast) atrage 56% din vizite, deși reprezintă doar 38% din catalog.

Paul Huet: cele 10 cele mai vizionate opere

Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Paul Huet pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.

  1. CHEVAL NORMAND 1 CHEVAL NORMAND 300 vizualizări · 6,7%
  2. Le retour du grognard (Titre d'usage) 2 Le retour du grognard (Titre d'usage) 300 vizualizări · 6,7%
  3. LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE 3 LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE 300 vizualizări · 6,7%
  4. GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX ENVIRONS DE HONFLEUR 4 GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX ENVIRONS DE HONFLEUR 300 vizualizări · 6,7%
  5. Landscape In The Forest At Compiègne 5 Landscape In The Forest At Compiègne 300 vizualizări · 6,7%
  6. INTERIEUR DE FORET (COMPIEGNE) 6 INTERIEUR DE FORET (COMPIEGNE) 200 vizualizări · 4,4%
  7. INONDATION A SAINT CLOUD (PARC DE SAINT CLOUD) 7 INONDATION A SAINT CLOUD (PARC DE SAINT CLOUD) 200 vizualizări · 4,4%
  8. Une mare sous bois 8 Une mare sous bois 200 vizualizări · 4,4%
  9. Les fabriques La Normandie légendaire (autre titre) 9 Les fabriques La Normandie légendaire (autre titre) 200 vizualizări · 4,4%
  10. Woodland Stream 10 Woodland Stream, 1840 200 vizualizări · 4,4%

Cum se modifică audiența lui Paul Huet de la o lună la alta?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260200
Iul 20261.0002.900
Aug 2026200100
Sep 202600
Oct 20260300

Cum sunt vizionate operele lui Paul Huet pe parcursul anului?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Paul Huet pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Woodland Stream000000000000
La Vallée de Bizanos000000000000
FORET DE FONTAINEBLEAU.LES…00000000100000
INONDATION A SAINT CLOUD (P…000000000000
INTERIEUR DE FORET (COMPIEG…00000000000200
GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX…00000000300000
A Pond near La Glacière, at…000000000000
Banks of the Seine at the B…000000000000
Mills near la Glacière, aro…000000000000
The Elms of Saint-Cloud000000000000

Telefoane, tablete sau computere: de unde este vizionat Paul Huet?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare3.80080,9%
telefoane mobile50010,6%
tablete4008,5%

Ce limbi folosește publicul lui Paul Huet?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Cum arată vizitele zilnice la Paul Huet și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele
ZiuaVizite
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct100
Lun 19 Oct100
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct100
Mie 28 Oct0
Joi 29 Oct100
Vin 30 Oct0
Sâm 31 Oct200
Dum 1 Noi0
Lun 2 Noi0
Mar 3 Noi200
Mie 4 Noi100
Joi 5 Noi (previzualizare)100
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)200
Dum 8 Noi (previzualizare)100
Lun 9 Noi (previzualizare)100
Mar 10 Noi (previzualizare)300
Mie 11 Noi (previzualizare)100
Joi 12 Noi (previzualizare)100
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)200
Dum 15 Noi (previzualizare)100
Lun 16 Noi (previzualizare)100
Mar 17 Noi (previzualizare)300
Mie 18 Noi (previzualizare)100
Joi 19 Noi (previzualizare)100
Vin 20 Noi (previzualizare)0
Sâm 21 Noi (previzualizare)200
Dum 22 Noi (previzualizare)100
Lun 23 Noi (previzualizare)100
Mar 24 Noi (previzualizare)300
Mie 25 Noi (previzualizare)100

Paul Huet: răspunsuri scurte

Care este cea mai vizionată operă a lui Paul Huet?

CHEVAL NORMAND: 300 vizualizări, 7% din totalul vizualizărilor lui Paul Huet. Lista continuă până la locul 10.

Câte vizite primește Paul Huet?

4.700 în ultimele douăsprezece luni (1.200 pe pagina artistului, 3.500 pe operele de artă).

Utilizatorii îl urmăresc pe Paul Huet de pe un telefon sau de pe un computer?

Pe ambele: dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (11%) și tablete (9%); dispozitive de navigare conduce cu 81%.

Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Paul Huet?

Da, Contrast maxim (Contrast): 56% din vizitele pentru 38% din catalog.