Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Ossip Zadkine de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Ossip Zadkine: publicul într-o privire
Visitors to the sun atrage cele mai multe priviri: 300 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 21% din totalul vizualizărilor lui Ossip Zadkine pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Harlequins violinists hidden și Woman standing. Ossip Zadkine a atras 900 vizite: 200 pe pagina artistului și 700 pe lucrările individuale. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 600 vizite. Publicul tinde spre Contrast maxim (Contrast): 86% din vizite, pentru 62% din catalogul artistului.
Cele 10 opere ale lui Ossip Zadkine care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui Ossip Zadkine cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
-
1
Visitors to the sun, 1956
300 vizualizări · 21,4%
-
2
Harlequins violinists hidden, 1944
200 vizualizări · 14,3%
-
3
Woman standing, 1922
200 vizualizări · 14,3%
-
4
Man with the Yellow Hat, 1928
100 vizualizări · 7,1%
-
5
The dream, 1955
100 vizualizări · 7,1%
-
6
Masquerade Gold Guitarist, 1926
100 vizualizări · 7,1%
-
7
Double Portrait of Nel and Henk Wiegersma, 1930
100 vizualizări · 7,1%
-
8
Human head, 1923
100 vizualizări · 7,1%
-
9
Musician, 1919
100 vizualizări · 7,1%
-
10
Barracks Clignancourt, 1919
100 vizualizări · 7,1%
Câți oameni vizionează pe Ossip Zadkine în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Câte ori sunt vizualate operele lui Ossip Zadkine?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui Ossip Zadkine?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 8,0% | 14,3% |
| Lumină moderată | 48,0% | 64,3% |
| Echilibru luminos | 22,0% | 14,3% |
| Luminos | 22,0% | 7,1% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 54,0% | 42,9% |
| Culori discrete | 30,0% | 28,6% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 14,0% | 7,1% |
| Culori clar saturate | 2,0% | 21,4% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 67,4% | 50,0% |
| Nuanțe pământii | 27,9% | 28,6% |
| Nuanțe închise | 2,3% | 21,4% |
| Culori pastelate | 2,3% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 54,0% | 42,9% |
| Echilibrat | 44,0% | 35,7% |
| Vibrant | 2,0% | 21,4% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 4,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 10,0% | 14,3% |
| Echilibrat | 8,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 16,0% | 0,0% |
| Contrast maxim | 62,0% | 85,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 36,0% | 7,1% |
| Paletă de culori delicate mixate | 12,0% | 7,1% |
| Armonie echilibrată | 12,0% | 35,7% |
| Unitate cromatică puternică | 32,0% | 35,7% |
| Paletă unitară | 8,0% | 14,3% |
Care sunt lucrările lui Ossip Zadkine care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Musician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visitors to the sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the water's edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlequins violinists hidden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barracks Clignancourt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Masquerade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Female head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Composer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi urmăresc oamenii pe Ossip Zadkine?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câți oameni vizionează Ossip Zadkine în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 100 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Ossip Zadkine
Care sunt lucrările lui Ossip Zadkine care atrag cea mai multă atenție?
- Visitors to the sun, cu 300 vizualizări (21% din totalul vizualizărilor lui Ossip Zadkine). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe Ossip Zadkine pe OriginalUniqueArt.com?
- 900 vizite în ultimele douăsprezece luni: 200 pe pagina artistului și 700 pe lucrările individuale.
Ce tip de lucrări ale lui Ossip Zadkine preferă oamenii?
- Contrast maxim (Contrast): 86% din vizite, față de 62% din catalog.