Nicolas Lancret Public și cele mai importante opere

1689 – 1743

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Nicolas Lancret de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Nicolas Lancret: cifre cheie

Cea mai vizionată operă este Spring: 1.100 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 10% din vizualizările lui Nicolas Lancret. Apoi Lady and Gentleman with two Girls and a Servant și L'Innocence. În total 12.600 vizualizări: 1.700 pe pagina artistului, 10.900 pe opere. Audiența crește: cu 57% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 8.600 vizualizări. Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (82%), telefoane mobile (14%) și tablete (4%). O preferință iese în evidență: Nuanțe pământii (Paletă de culori) atrage 89% din vizite, deși reprezintă doar 61% din catalog.

Nicolas Lancret: cele 10 cele mai vizionate opere

Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Nicolas Lancret pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1.100 vizualizări · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 vizualizări · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 vizualizări · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 vizualizări · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 vizualizări · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 vizualizări · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 vizualizări · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 vizualizări · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 vizualizări · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 vizualizări · 2,7%

Cum se modifică audiența lui Nicolas Lancret de la o lună la alta?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026200200
Iul 20267007.900
Aug 20262001.200
Sep 20266001.600

Cum sunt vizionate operele lui Nicolas Lancret pe parcursul anului?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Nicolas Lancret pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring0000000001.10000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Telefoane, tablete sau computere: de unde este vizionat Nicolas Lancret?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare10.30081,7%
telefoane mobile1.80014,3%
tablete5004,0%

Ce limbi folosește publicul lui Nicolas Lancret?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele
LimbăViziteDistribuie
Chinese50071,4%
Engleză20028,6%

Cum arată vizitele zilnice la Nicolas Lancret și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele
ZiuaVizite
Vin 2 Oct300
Sâm 3 Oct100
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct100
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct100
Vin 9 Oct100
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct300
Mie 14 Oct500
Joi 15 Oct400
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct100
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct300
Mar 20 Oct400
Mie 21 Oct500
Joi 22 Oct700
Vin 23 Oct (previzualizare)300
Sâm 24 Oct (previzualizare)100
Dum 25 Oct (previzualizare)100
Lun 26 Oct (previzualizare)300
Mar 27 Oct (previzualizare)500
Mie 28 Oct (previzualizare)600
Joi 29 Oct (previzualizare)700
Vin 30 Oct (previzualizare)400
Sâm 31 Oct (previzualizare)100
Dum 1 Noi (previzualizare)100
Lun 2 Noi (previzualizare)400
Mar 3 Noi (previzualizare)600
Mie 4 Noi (previzualizare)700
Joi 5 Noi (previzualizare)900
Vin 6 Noi (previzualizare)400
Sâm 7 Noi (previzualizare)200
Dum 8 Noi (previzualizare)200
Lun 9 Noi (previzualizare)400
Mar 10 Noi (previzualizare)700
Mie 11 Noi (previzualizare)800
Joi 12 Noi (previzualizare)1.000

Nicolas Lancret: răspunsuri scurte

Care este cea mai vizionată operă a lui Nicolas Lancret?

Spring: 1.100 vizualizări, 10% din totalul vizualizărilor lui Nicolas Lancret. Lista continuă până la locul 10.

Câte vizite primește Nicolas Lancret?

12.600 în ultimele douăsprezece luni (1.700 pe pagina artistului, 10.900 pe operele de artă).

Utilizatorii îl urmăresc pe Nicolas Lancret de pe un telefon sau de pe un computer?

Pe ambele: dispozitive de navigare (82%), telefoane mobile (14%) și tablete (4%); dispozitive de navigare conduce cu 82%.

Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Nicolas Lancret?

Da, Nuanțe pământii (Paletă de culori): 89% din vizitele pentru 61% din catalog.