Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Maxime Maufra de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Maxime Maufra: ce an de vizite a fost
Sunset on the Loire este lucrarea cea mai vizualizată: 400 vizualizări într-un an, 5% din toată atenția acordată lui Maxime Maufra. Urmează View of the Port of Auray și Bridge over the Loire. Pagina artistului a primit 900 vizite, iar operele 7.100: 8.000 în total. Atenția a scăzut cu 25% de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 6.100 vizite. Vizionare de pe dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%). Aceștia preferă Culori discrete (Saturație culoare): 55% din vizite față de 36% din catalog.
Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Maxime Maufra
Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Maxime Maufra.
-
1
Sunset on the Loire, 1907
400 vizualizări · 5,3%
-
2
View of the Port of Auray, 1909
300 vizualizări · 3,9%
-
3
Bridge over the Loire, 1892
200 vizualizări · 2,6%
-
4
Brittany, 1892
200 vizualizări · 2,6%
-
5
The Golden Sea - Quiberon, 1900
200 vizualizări · 2,6%
-
6
The Ponce Paper Factory on the Edge of the Sathe Woods, 1918
200 vizualizări · 2,6%
-
7
The Three Cliffs, 1894
200 vizualizări · 2,6%
-
8
The Barges Lighthouse, 1904
200 vizualizări · 2,6%
-
9
By the Sea, 1904
200 vizualizări · 2,6%
-
10
La tempête à Quiberon (Morbihan) (titre attribué)
200 vizualizări · 2,6%
Când vizitează oamenii pagina lui Maxime Maufra?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 500 |
| Iul 2026 | 600 | 5.500 |
| Aug 2026 | 100 | 700 |
| Sep 2026 | 200 | 400 |
Când sunt expuse lucrările lui Maxime Maufra?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre operele lui Maxime Maufra?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 6,0% | 1,3% |
| Umbră difuză | 20,0% | 30,3% |
| Lumină moderată | 50,0% | 46,1% |
| Echilibru luminos | 14,0% | 19,7% |
| Luminos | 10,0% | 2,6% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 28,0% | 25,0% |
| Culori discrete | 36,0% | 55,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 28,0% | 15,8% |
| Culori clar saturate | 8,0% | 4,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 48,6% | 51,9% |
| Nuanțe pământii | 37,1% | 42,3% |
| Nuanțe închise | 8,6% | 3,9% |
| Natură | 2,9% | 1,9% |
| Monocrom | 2,9% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 26,0% | 21,1% |
| Echilibrat | 54,0% | 72,4% |
| Vibrant | 20,0% | 6,6% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 20,0% | 11,8% |
| Nuanțe blânde | 30,0% | 22,4% |
| Echilibrat | 18,0% | 10,5% |
| Contrast accentuat | 18,0% | 32,9% |
| Contrast maxim | 14,0% | 22,4% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 32,0% | 35,5% |
| Paletă de culori delicate mixate | 12,0% | 18,4% |
| Armonie echilibrată | 14,0% | 13,2% |
| Unitate cromatică puternică | 32,0% | 26,3% |
| Paletă unitară | 10,0% | 6,6% |
Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Maxime Maufra, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with pines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breton Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Heart of the Port of Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Red Rocks at Belle Ile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vue du Port de Pont-Aven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Three Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape by the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe dispozitive a audienței Maxime Maufra?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Datele într-un tabel
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 7.000 | 87,5% |
| telefoane mobile | 900 | 11,2% |
| tablete | 100 | 1,2% |
În ce limbi este urmărit Maxime Maufra?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Datele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Greacă | 200 | 66,7% |
| Portugheză | 100 | 33,3% |
Câte vizite zilnice primește Maxime Maufra și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 200 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 100 |
| Lun 5 Oct | 100 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 100 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 100 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 200 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 200 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 200 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 200 |
Întrebări despre Maxime Maufra
Care este cea mai vizitată operă a lui Maxime Maufra?
- Sunset on the Loire în primul rând, cu 400 vizualizări, reprezentând 5% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Maxime Maufra pe OriginalUniqueArt.com?
- 8.000 vizite în ultimele douăsprezece luni: 900 pe pagina artistului, 7.100 la opere.
Ce dispozitive folosește publicul lui Maxime Maufra?
- Audiența provine de pe dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%); dispozitive de navigare generează 88% din vizite.
Ce lucrări ale lui Maxime Maufra se potrivesc gusturilor vizitatorilor?
- Lucrurile descrise ca Culori discrete (Saturație culoare) primesc 55% din vizite pentru 36% din catalog.