Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Maurice Galbraith Cullen de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Maurice Galbraith Cullen: publicul într-o privire
Lifting Fog, St. John's, Newfoundland atrage cele mai multe priviri: 1.200 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 38% din totalul vizualizărilor lui Maurice Galbraith Cullen pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Log Cutters, Winter, Quebec și Ice Harvest. Maurice Galbraith Cullen a atras 2.000 vizite: 500 pe pagina artistului și 1.500 pe lucrările individuale. Mai mulți spectatori în fiecare lună: vizitele au crescut cu 25% de la Sep 2026 la Oct 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 700 vizite. Publicul tinde spre Luminos (Luminanță): 56% din vizite, pentru 6% din catalogul artistului.
Cele 10 opere ale lui Maurice Galbraith Cullen care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui Maurice Galbraith Cullen cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
Câți oameni vizionează pe Maurice Galbraith Cullen în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
0
Iul 2026
400
300
Aug 2026
0
300
Sep 2026
0
400
Oct 2026
0
500
Câte ori sunt vizualate operele lui Maurice Galbraith Cullen?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui Maurice Galbraith Cullen?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Nostalgic
33,3%
80,0%
Dramatic
50,0%
0,0%
Serenitate
16,7%
20,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Tranchil
16,7%
60,0%
Melancolic
33,3%
40,0%
Sobru
33,3%
0,0%
Dramatic
16,7%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
8,0%
6,2%
Umbră difuză
10,0%
0,0%
Lumină moderată
36,0%
15,6%
Echilibru luminos
40,0%
21,9%
Luminos
6,0%
56,2%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
66,0%
84,4%
Culori discrete
20,0%
15,6%
Nuanțe echilibrate și lineare
12,0%
0,0%
Culori clar saturate
2,0%
0,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
64,3%
96,7%
Nuanțe pământii
30,9%
3,3%
Nuanțe închise
2,4%
0,0%
Monocrom
2,4%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
52,0%
84,4%
Echilibrat
40,0%
15,6%
Vibrant
8,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
20,0%
0,0%
Nuanțe blânde
12,0%
15,6%
Echilibrat
4,0%
12,5%
Contrast accentuat
18,0%
0,0%
Contrast maxim
46,0%
71,9%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
22,0%
62,5%
Paletă de culori delicate mixate
16,0%
12,5%
Armonie echilibrată
12,0%
3,1%
Unitate cromatică puternică
30,0%
12,5%
Paletă unitară
20,0%
9,4%
Care sunt lucrările lui Maurice Galbraith Cullen care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Ice Harvest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
Portrait of a Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lévis, Quebec
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Environs of Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Log Cutters, Winter, Quebec
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
0
Misty Morning, Fishing Boat…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Dead Horse and Rider in a T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Marine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Biskra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
În ce limbi urmăresc oamenii pe Maurice Galbraith Cullen?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câți oameni vizionează Maurice Galbraith Cullen în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
Ziua
Vizite
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
300
Mie 21 Oct
200
Joi 22 Oct
100
Vin 23 Oct
0
Sâm 24 Oct
0
Dum 25 Oct
0
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
0
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
0
Vin 30 Oct
1.100
Sâm 31 Oct
200
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
0
Mie 4 Noi
0
Joi 5 Noi
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
900
Sâm 7 Noi (previzualizare)
200
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
300
Mie 11 Noi (previzualizare)
200
Joi 12 Noi (previzualizare)
100
Vin 13 Noi (previzualizare)
1.100
Sâm 14 Noi (previzualizare)
200
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
300
Mie 18 Noi (previzualizare)
200
Joi 19 Noi (previzualizare)
100
Vin 20 Noi (previzualizare)
1.200
Sâm 21 Noi (previzualizare)
200
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Mar 24 Noi (previzualizare)
300
Mie 25 Noi (previzualizare)
200
Joi 26 Noi (previzualizare)
100
Întrebări despre Maurice Galbraith Cullen
Care sunt lucrările lui Maurice Galbraith Cullen care atrag cea mai multă atenție?
Lifting Fog, St. John's, Newfoundland, cu 1.200 vizualizări (38% din totalul vizualizărilor lui Maurice Galbraith Cullen). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe Maurice Galbraith Cullen pe OriginalUniqueArt.com?
2.000 vizite în ultimele douăsprezece luni: 500 pe pagina artistului și 1.500 pe lucrările individuale.
Ce tip de lucrări ale lui Maurice Galbraith Cullen preferă oamenii?
Luminos (Luminanță): 56% din vizite, față de 6% din catalog.