Maurice de Vlaminck Public și cele mai importante opere

1876 – 1958

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Maurice de Vlaminck de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Maurice de Vlaminck: cifre cheie

Cea mai vizionată operă este Thatched Cottages at the Roadside: 2.600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 11% din vizualizările lui Maurice de Vlaminck. Apoi Houses at Chatou și Bridge at Chatou. În total 21.300 vizualizări: 9.500 pe pagina artistului, 11.800 pe opere. Audiența crește: cu 116% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 8.900 vizualizări. Limbi utilizate de audiență: Engleză (29%), Koreană (17%) și Spaniolă (10%). Țările audienței: Coreea de Sud (18%), Statele Unite ale Americii (18%) și Turcia (10%). Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (64%), telefoane mobile (32%) și tablete (4%). O preferință iese în evidență: Vibrant (Intensitatea culorii) atrage 44% din vizite, deși reprezintă doar 18% din catalog.

Maurice de Vlaminck: cele 10 cele mai vizionate opere

Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Maurice de Vlaminck pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.

  1. Thatched Cottages at the Roadside 1 Thatched Cottages at the Roadside 2.600 vizualizări · 10,9%
  2. Houses at Chatou 2 Houses at Chatou 2.400 vizualizări · 10,0%
  3. Bridge at Chatou 3 Bridge at Chatou 2.000 vizualizări · 8,4%
  4. Restaurant at Marly-le-Roi, ca Mu 4 Restaurant at Marly-le-Roi, ca Mu, 1905 1.400 vizualizări · 5,9%
  5. Autumn Landscape 5 Autumn Landscape, 1905 1.100 vizualizări · 4,6%
  6. Restaurant de la Machine at Bougival 6 Restaurant de la Machine at Bougival 900 vizualizări · 3,8%
  7. The harvest in the storm 7 The harvest in the storm, 1946 800 vizualizări · 3,3%
  8. The old port of Marseille 8 The old port of Marseille, 1913 600 vizualizări · 2,5%
  9. Man Smoking a Pipe 9 Man Smoking a Pipe, 1900 600 vizualizări · 2,5%
  10. Portrait of Derain 10 Portrait of Derain, 1905 500 vizualizări · 2,1%

Cum se modifică audiența lui Maurice de Vlaminck de la o lună la alta?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100200
Iul 20261.3007.600
Aug 20265001.500
Sep 20262.300900
Oct 20265.3001.600

Cum sunt vizionate operele lui Maurice de Vlaminck pe parcursul anului?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Maurice de Vlaminck pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Houses at Chatou0000000020007000
Portrait of Derain00000000020000
Thatched Cottages at the Ro…000000004001000800
Bougival000000000000
Man Smoking a Pipe00000000100000
Southampton00000000000100
Portrait of a Woman00000000001000
The Chatou Bridge00000000100000
Banks of the Seine to Carri…00000000100000
The Girl from Rat Mort000000000000

Telefoane, tablete sau computere: de unde este vizionat Maurice de Vlaminck?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare13.60063,8%
telefoane mobile6.90032,4%
tablete8003,8%

Ce limbi folosește publicul lui Maurice de Vlaminck?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele
LimbăViziteDistribuie
Engleză1.80028,6%
Koreană1.10017,5%
Spaniolă6009,5%
Turcă6009,5%
Germană5007,9%
Italiană5007,9%
Chinese4006,3%
Poloneză3004,8%
Cehă1001,6%
Japoneză1001,6%

Cum arată vizitele zilnice la Maurice de Vlaminck și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele
ZiuaVizite
Joi 15 Oct1.400
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct1.100
Lun 19 Oct600
Mar 20 Oct1.800
Mie 21 Oct2.300
Joi 22 Oct200
Vin 23 Oct300
Sâm 24 Oct300
Dum 25 Oct700
Lun 26 Oct300
Mar 27 Oct200
Mie 28 Oct400
Joi 29 Oct500
Vin 30 Oct100
Sâm 31 Oct500
Dum 1 Noi1.000
Lun 2 Noi1.400
Mar 3 Noi700
Mie 4 Noi900
Joi 5 Noi (previzualizare)600
Vin 6 Noi (previzualizare)100
Sâm 7 Noi (previzualizare)300
Dum 8 Noi (previzualizare)800
Lun 9 Noi (previzualizare)600
Mar 10 Noi (previzualizare)700
Mie 11 Noi (previzualizare)1.000
Joi 12 Noi (previzualizare)500
Vin 13 Noi (previzualizare)100
Sâm 14 Noi (previzualizare)200
Dum 15 Noi (previzualizare)600
Lun 16 Noi (previzualizare)500
Mar 17 Noi (previzualizare)600
Mie 18 Noi (previzualizare)800
Joi 19 Noi (previzualizare)400
Vin 20 Noi (previzualizare)100
Sâm 21 Noi (previzualizare)200
Dum 22 Noi (previzualizare)500
Lun 23 Noi (previzualizare)400
Mar 24 Noi (previzualizare)500
Mie 25 Noi (previzualizare)600

Maurice de Vlaminck: răspunsuri scurte

Care este cea mai vizionată operă a lui Maurice de Vlaminck?

Thatched Cottages at the Roadside: 2.600 vizualizări, 11% din totalul vizualizărilor lui Maurice de Vlaminck. Lista continuă până la locul 10.

Câte vizite primește Maurice de Vlaminck?

21.300 în ultimele douăsprezece luni (9.500 pe pagina artistului, 11.800 pe operele de artă).

Utilizatorii îl urmăresc pe Maurice de Vlaminck de pe un telefon sau de pe un computer?

Pe ambele: dispozitive de navigare (64%), telefoane mobile (32%) și tablete (4%); dispozitive de navigare conduce cu 64%.

Maurice de Vlaminck este urmărit în mai multe limbi?

Da: Engleză (29%), Koreană (17%) și Spaniolă (10%). Engleză conduce cu 29%.

Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Maurice de Vlaminck?

Da, Vibrant (Intensitatea culorii): 44% din vizitele pentru 18% din catalog.