Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Martino Altomonte de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Martino Altomonte: ce an de vizite a fost
Rest on the Flight to Egypt este lucrarea cea mai vizualizată: 200 vizualizări într-un an, 18% din toată atenția acordată lui Martino Altomonte. Urmează Battle Of Parkany și Election Diet. Pagina artistului a primit 300 vizite, iar operele 800: 1.100 în total. Atenția a crescut cu 100% de la Sep 2026 la Oct 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 500 vizite. Aceștia preferă Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare): 73% din vizite față de 28% din catalog.
Cele 8 cele mai vizionate opere ale lui Martino Altomonte
Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Martino Altomonte.
-
1
Rest on the Flight to Egypt, 1737
200 vizualizări · 18,2%
-
2
Battle Of Parkany
200 vizualizări · 18,2%
-
3
Election Diet
200 vizualizări · 18,2%
-
4
Johannes Nepomuk Altar
100 vizualizări · 9,1%
-
5
Heilung Des Lahmen An Der Schönen Tempelpforte In Jerusalem Durch Die Apostel Petrus Und Johannes
100 vizualizări · 9,1%
-
6
Adoration Of The Name Of God
100 vizualizări · 9,1%
-
7
Election Diet
100 vizualizări · 9,1%
-
8
Election Diet
100 vizualizări · 9,1%
Când vizitează oamenii pagina lui Martino Altomonte?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 100 | 100 |
Când sunt expuse lucrările lui Martino Altomonte?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre operele lui Martino Altomonte?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Dramatic | 44,4% | 40,0% |
| Sacru | 33,3% | 60,0% |
| Romantic | 11,1% | 0,0% |
| Tensiune și neliniște | 11,1% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 27,6% | 9,1% |
| Umbră difuză | 24,1% | 18,2% |
| Lumină moderată | 31,0% | 27,3% |
| Echilibru luminos | 10,3% | 45,5% |
| Luminos | 6,9% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 27,6% | 9,1% |
| Culori discrete | 31,0% | 18,2% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 27,6% | 72,7% |
| Culori clar saturate | 13,8% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 66,7% | 50,0% |
| Culori neutre | 14,8% | 50,0% |
| Nuanțe închise | 14,8% | 0,0% |
| Culori pastelate | 3,7% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 41,4% | 18,2% |
| Echilibrat | 34,5% | 45,5% |
| Vibrant | 24,1% | 36,4% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 13,8% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 17,2% | 9,1% |
| Echilibrat | 6,9% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 27,6% | 18,2% |
| Contrast maxim | 34,5% | 72,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 13,8% | 9,1% |
| Armonie echilibrată | 20,7% | 27,3% |
| Unitate cromatică puternică | 51,7% | 63,6% |
| Paletă unitară | 13,8% | 0,0% |
Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Martino Altomonte, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Battle Of Parkany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Susanna and the Two Elders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Apostles Peter and John… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crucifix with Mary Magdalene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mercury and Argus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Joseph with the Christ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joachim's Sacrifice, revers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heilung Des Lahmen An Der S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Immaculate Conception | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Martyrdom of Saint Andrew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este urmărit Martino Altomonte?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite zilnice primește Martino Altomonte și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 100 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 100 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 200 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 200 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Martino Altomonte
Care este cea mai vizitată operă a lui Martino Altomonte?
- Rest on the Flight to Egypt în primul rând, cu 200 vizualizări, reprezentând 18% din totalul vizualizărilor. 8 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Martino Altomonte pe OriginalUniqueArt.com?
- 1.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 300 pe pagina artistului, 800 la opere.
Ce lucrări ale lui Martino Altomonte se potrivesc gusturilor vizitatorilor?
- Lucrurile descrise ca Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare) primesc 73% din vizite pentru 28% din catalog.