Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Mario Testino de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Mario Testino: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este XXIV, Caporal (dance leader) of the Auqa chileno dance and his lady, province of Paucartambo, Cusco, Peru 2012: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 20% din vizualizările lui Mario Testino. Apoi III, Traditional women’s costume, district of Tinta, province of Canchis, Cusco, Peru 2007 și XVI, Traditional women’s costume, provinces of Paruro and Canas, Cusco, Peru 2010. În total 3.200 vizualizări: 2.300 pe pagina artistului, 900 pe opere. Audiența crește: cu 22% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 1.100 vizualizări. Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (59%), telefoane mobile (38%) și tablete (3%). O preferință iese în evidență: Paletă de culori delicate mixate (Armonie cromatică) atrage 60% din vizite, deși reprezintă doar 48% din catalog.
Mario Testino: cele 9 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 9 opere ale lui Mario Testino pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
-
1
XXIV, Caporal (dance leader) of the Auqa chileno dance and his lady, province of Paucartambo, Cusco, Peru 2012
300 vizualizări · 20,0%
-
2
III, Traditional women’s costume, district of Tinta, province of Canchis, Cusco, Peru 2007
300 vizualizări · 20,0%
-
3
XVI, Traditional women’s costume, provinces of Paruro and Canas, Cusco, Peru 2010
300 vizualizări · 20,0%
-
4
XIII, Women´s festive dress for the Wallatas dance, rural communities of Patacancha and Willoc, district of Ollantaytambo, province of Urubamba, Cusco, Peru 2010
100 vizualizări · 6,7%
-
5
XVIII, Men’s costume for the Tupay dance, province of Espinar, Cusco, Peru 2012
100 vizualizări · 6,7%
-
6
VI, Women’s costume for the Tupay dance, province of Espinar, Cusco, Peru 2007
100 vizualizări · 6,7%
-
7
V, Traditional women’s costume, districts of Langui and Layo, province of Canas, Cusco, Peru 2007
100 vizualizări · 6,7%
-
8
I, Traditional women’s costume, district of Acopía, province of Acomayo, Cusco, Peru 2007
100 vizualizări · 6,7%
-
9
XXVI, Female character China saqra of the Saqra (devil, in Quechua) dance, province of Paucartambo, Cusco, Peru 2010
100 vizualizări · 6,7%
Cum se modifică audiența lui Mario Testino de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 500 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 800 | 100 |
| Oct 2026 | 1.000 | 100 |
Cum sunt vizionate operele lui Mario Testino pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Mario Testino?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 21,7% | 13,3% |
| Lumină moderată | 78,3% | 86,7% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 8,7% | 20,0% |
| Culori discrete | 65,2% | 66,7% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 26,1% | 13,3% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 8,7% | 20,0% |
| Echilibrat | 91,3% | 80,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast maxim | 100,0% | 100,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 30,4% | 13,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 47,8% | 60,0% |
| Armonie echilibrată | 17,4% | 26,7% |
| Unitate cromatică puternică | 4,3% | 0,0% |
| Paletă unitară | 0,0% | 0,0% |
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Mario Testino pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XXIV, Caporal (dance leader… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| XIII, Women´s festive dress… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| III, Traditional women’s co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV, Traditional women’s cos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| XIX, Male costume for the C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| XVI, Traditional women’s co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| XXI, Traditional attire fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| XI, Women’s festive dress,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IX, Traditional women’s cos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| XXVI, Female character Chin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefoane, tablete sau computere: de unde este vizionat Mario Testino?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 1.900 | 59,4% |
| telefoane mobile | 1.200 | 37,5% |
| tablete | 100 | 3,1% |
Ce limbi folosește publicul lui Mario Testino?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Italiană | 500 | 50,0% |
| Spaniolă | 300 | 30,0% |
| Arabă | 100 | 10,0% |
| Poloneză | 100 | 10,0% |
Cum arată vizitele zilnice la Mario Testino și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 100 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 100 |
| Dum 25 Oct | 100 |
| Lun 26 Oct | 300 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 100 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 100 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 100 |
Mario Testino: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Mario Testino?
- XXIV, Caporal (dance leader) of the Auqa chileno dance and his lady, province of Paucartambo, Cusco, Peru 2012: 300 vizualizări, 20% din totalul vizualizărilor lui Mario Testino. Lista continuă până la locul 9.
Câte vizite primește Mario Testino?
- 3.200 în ultimele douăsprezece luni (2.300 pe pagina artistului, 900 pe operele de artă).
Utilizatorii îl urmăresc pe Mario Testino de pe un telefon sau de pe un computer?
- Pe ambele: dispozitive de navigare (59%), telefoane mobile (38%) și tablete (3%); dispozitive de navigare conduce cu 59%.
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Mario Testino?
- Da, Paletă de culori delicate mixate (Armonie cromatică): 60% din vizitele pentru 48% din catalog.