Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Marc Duvallier de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Marc Duvallier: ce an de vizite a fost
Celestial Choreography in Crimson and Ochre este lucrarea cea mai vizualizată: 600 vizualizări într-un an, 8% din toată atenția acordată lui Marc Duvallier. Urmează Solitude in Ochre: The Silent Horizon și Celestial Orbit of the Eternal Muse. Pagina artistului a primit 1.100 vizite, iar operele 6.700: 7.800 în total. Atenția a crescut cu 50% de la Sep 2026 la Oct 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 3.800 vizite. Vizionare de pe dispozitive de navigare (83%), telefoane mobile (15%) și tablete (1%). Aceștia preferă Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 50% din vizite față de 34% din catalog.
Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Marc Duvallier
Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Marc Duvallier.
-
1
Celestial Choreography in Crimson and Ochre, 2026
600 vizualizări · 7,9%
-
2
Solitude in Ochre: The Silent Horizon, 2026
400 vizualizări · 5,3%
-
3
Celestial Orbit of the Eternal Muse, 2026
400 vizualizări · 5,3%
-
4
The Eternal Vow in Verdant Light: A Singular Pastoral Study, 2026
300 vizualizări · 3,9%
-
5
Vigil of the Luminous Shadow, 2026
200 vizualizări · 2,6%
-
6
Gilded Solitude: An Autumnal Mosaic in Silver and Ochre, 2026
200 vizualizări · 2,6%
-
7
The Sovereign of Silence: A Study in Crimson and Shadow, 2026
200 vizualizări · 2,6%
-
8
Resonance in Shadow: A Baroque Soliloquy, 2026
200 vizualizări · 2,6%
-
9
Echoes of the Amber Twilight: A Solitary Legacy, 2026
200 vizualizări · 2,6%
-
10
The Solitary Zenith: An Infinite Chrysalis, 2026
200 vizualizări · 2,6%
Când vizitează oamenii pagina lui Marc Duvallier?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 400 |
| Iul 2026 | 200 | 3.600 |
| Aug 2026 | 200 | 900 |
| Sep 2026 | 300 | 700 |
| Oct 2026 | 400 | 1.100 |
Când sunt expuse lucrările lui Marc Duvallier?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre operele lui Marc Duvallier?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 14,0% | 19,7% |
| Umbră difuză | 44,0% | 47,4% |
| Lumină moderată | 26,0% | 21,1% |
| Echilibru luminos | 12,0% | 9,2% |
| Luminos | 4,0% | 2,6% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 16,0% | 15,8% |
| Culori discrete | 22,0% | 25,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 44,0% | 32,9% |
| Culori clar saturate | 18,0% | 23,7% |
| Culoare intensă | 0,0% | 2,6% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 48,6% | 51,7% |
| Nuanțe închise | 29,7% | 27,6% |
| Culori neutre | 16,2% | 17,2% |
| Monocrom | 5,4% | 1,7% |
| Culori pastelate | 0,0% | 1,7% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 18,0% | 23,7% |
| Echilibrat | 58,0% | 52,6% |
| Vibrant | 24,0% | 23,7% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 10,0% | 7,9% |
| Nuanțe blânde | 24,0% | 34,2% |
| Echilibrat | 24,0% | 19,7% |
| Contrast accentuat | 12,0% | 23,7% |
| Contrast maxim | 30,0% | 14,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 22,0% | 6,6% |
| Paletă de culori delicate mixate | 6,0% | 21,1% |
| Armonie echilibrată | 12,0% | 9,2% |
| Unitate cromatică puternică | 34,0% | 50,0% |
| Paletă unitară | 26,0% | 13,2% |
Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Marc Duvallier, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Echoes of the Amber Twiligh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Celestial Choreography in C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 100 | 100 |
| The Echo of Antiquity: A So… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Solitude in Ochre: The Sile… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Architectonics of Radia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eminence in Crimson: A Stud… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vigil of the Luminous Shadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Celestial Orbit of the Eter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 100 |
| Neon Fragment: The Magenta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Eternal Devotion in the Sac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe dispozitive a audienței Marc Duvallier?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Datele într-un tabel
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 6.500 | 83,3% |
| telefoane mobile | 1.200 | 15,4% |
| tablete | 100 | 1,3% |
În ce limbi este urmărit Marc Duvallier?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Datele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Spaniolă | 100 | 25,0% |
| Franceză | 100 | 25,0% |
| Japoneză | 100 | 25,0% |
| Portugheză | 100 | 25,0% |
Câte vizite zilnice primește Marc Duvallier și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 12 Oct | 100 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 100 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 100 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 200 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 100 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Marc Duvallier
Care este cea mai vizitată operă a lui Marc Duvallier?
- Celestial Choreography in Crimson and Ochre în primul rând, cu 600 vizualizări, reprezentând 8% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Marc Duvallier pe OriginalUniqueArt.com?
- 7.800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.100 pe pagina artistului, 6.700 la opere.
Ce dispozitive folosește publicul lui Marc Duvallier?
- Audiența provine de pe dispozitive de navigare (83%), telefoane mobile (15%) și tablete (1%); dispozitive de navigare generează 83% din vizite.
Ce lucrări ale lui Marc Duvallier se potrivesc gusturilor vizitatorilor?
- Lucrurile descrise ca Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) primesc 50% din vizite pentru 34% din catalog.