Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Mao Wenbiao de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Mao Wenbiao: publicul într-o privire
The Costume Case in the Museum of London Eighteenth Century Gallery atrage cele mai multe priviri: 100 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 25% din totalul vizualizărilor lui Mao Wenbiao pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Garden Party in the Grounds of Holland Park, 1870s (panel 3 of 11) și Garden Party in the Grounds of Holland Park, 1870s (panel 10 of 11). Mao Wenbiao a atras 400 vizite: 300 pe pagina artistului și 100 pe lucrările individuale. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 400 vizite. Publicul tinde spre Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 75% din vizite, pentru 38% din catalogul artistului.
Cele 4 opere ale lui Mao Wenbiao care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 4 opere ale lui Mao Wenbiao cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
-
1
The Costume Case in the Museum of London Eighteenth Century Gallery, 1993
100 vizualizări · 25,0%
-
2
Garden Party in the Grounds of Holland Park, 1870s (panel 3 of 11), 1995
100 vizualizări · 25,0%
-
3
Garden Party in the Grounds of Holland Park, 1870s (panel 10 of 11), 1995
100 vizualizări · 25,0%
-
4
Garden Party in the Grounds of Holland Park, 1870s (panel 4 of 11), 1995
100 vizualizări · 25,0%
Câți oameni vizionează pe Mao Wenbiao în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Câte ori sunt vizualate operele lui Mao Wenbiao?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui Mao Wenbiao?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 7,7% | 25,0% |
| Umbră difuză | 7,7% | 0,0% |
| Lumină moderată | 53,8% | 50,0% |
| Echilibru luminos | 30,8% | 25,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 15,4% | 0,0% |
| Culori discrete | 69,2% | 100,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 15,4% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 15,4% | 0,0% |
| Echilibrat | 84,6% | 100,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 7,7% | 25,0% |
| Nuanțe blânde | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 53,8% | 75,0% |
| Contrast accentuat | 30,8% | 0,0% |
| Contrast maxim | 7,7% | 0,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 7,7% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 23,1% | 25,0% |
| Armonie echilibrată | 38,5% | 75,0% |
| Unitate cromatică puternică | 30,8% | 0,0% |
| Paletă unitară | 0,0% | 0,0% |
Care sunt lucrările lui Mao Wenbiao care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The City | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Costume Case in the Mus… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi urmăresc oamenii pe Mao Wenbiao?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câți oameni vizionează Mao Wenbiao în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 100 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 100 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Mao Wenbiao
Care sunt lucrările lui Mao Wenbiao care atrag cea mai multă atenție?
- The Costume Case in the Museum of London Eighteenth Century Gallery, cu 100 vizualizări (25% din totalul vizualizărilor lui Mao Wenbiao). Clasamentul de mai sus include 4 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe Mao Wenbiao pe OriginalUniqueArt.com?
- 400 vizite în ultimele douăsprezece luni: 300 pe pagina artistului și 100 pe lucrările individuale.
Ce tip de lucrări ale lui Mao Wenbiao preferă oamenii?
- Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 75% din vizite, față de 38% din catalog.