Lyonel Feininger Privirea asupra operei

1871 – 1956

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Lyonel Feininger de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Lyonel Feininger: ce an de vizite a fost

The honeymooners este lucrarea cea mai vizualizată: 1.100 vizualizări într-un an, 13% din toată atenția acordată lui Lyonel Feininger. Urmează Jesuits III și Gelmeroda IX. Pagina artistului a primit 4.800 vizite, iar operele 7.300: 12.100 în total. Atenția a crescut cu 26% de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 6.800 vizite. Vizitatorii citesc în Germană (72%), Koreană (8%) și Cehă (6%). Vizitatorii provin din Germania (50%), Italia (15%) și Coreea de Sud (9%). Vizionare de pe dispozitive de navigare (59%), telefoane mobile (31%) și tablete (10%). Aceștia preferă Nostalgic (Atmosferă): 38% din vizite față de 0% din catalog.

Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Lyonel Feininger

Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Lyonel Feininger.

  1. The honeymooners 1 The honeymooners 1.100 vizualizări · 13,1%
  2. Jesuits III 2 Jesuits III, 1915 600 vizualizări · 7,1%
  3. Gelmeroda IX 3 Gelmeroda IX 600 vizualizări · 7,1%
  4. Blue Coast 4 Blue Coast 400 vizualizări · 4,8%
  5. Gelmeroda, VIII 5 Gelmeroda, VIII 300 vizualizări · 3,6%
  6. Carnival 6 Carnival 300 vizualizări · 3,6%
  7. Architecture II (Man of Potin) 7 Architecture II (Man of Potin) 300 vizualizări · 3,6%
  8. Boats 8 Boats, 1917 200 vizualizări · 2,4%
  9. Carnival in Arcueil 9 Carnival in Arcueil, 1911 200 vizualizări · 2,4%
  10. Gaberndorf II 10 Gaberndorf II 200 vizualizări · 2,4%

Când vizitează oamenii pagina lui Lyonel Feininger?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 20262.1004.700
Aug 20269001.400
Sep 20261.8001.100

Când sunt expuse lucrările lui Lyonel Feininger?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Lyonel Feininger, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
The honeymooners000000000400100200
Boats0000000001001000
Sailing Boats000000000000
Blue Coast00000000040000
Gelmeroda XI000000000000
Gelmeroda IX0000000004000200
Carnival0000000000200100
The Green Bridge00000000010000
Zeitungsleser (Newspaper Re…00000000001000
On the Bridge (Ober-Weimar)00000000001000

Care este distribuția pe dispozitive a audienței Lyonel Feininger?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Datele într-un tabel
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare7.10058,7%
telefoane mobile3.80031,4%
tablete1.2009,9%

În ce limbi este urmărit Lyonel Feininger?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Datele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Germană2.60072,2%
Koreană3008,3%
Cehă2005,6%
Engleză1002,8%
Spaniolă1002,8%
Finlandeză1002,8%
Italiană1002,8%
Portugheză1002,8%

Câte vizite zilnice primește Lyonel Feininger și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Vin 9 Oct300
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct1.100
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct100
Mie 14 Oct200
Joi 15 Oct500
Vin 16 Oct200
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct200
Lun 19 Oct300
Mar 20 Oct200
Mie 21 Oct400
Joi 22 Oct100
Vin 23 Oct400
Sâm 24 Oct1.000
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct200
Mar 27 Oct200
Mie 28 Oct400
Joi 29 Oct2.300
Vin 30 Oct (previzualizare)600
Sâm 31 Oct (previzualizare)800
Dum 1 Noi (previzualizare)900
Lun 2 Noi (previzualizare)300
Mar 3 Noi (previzualizare)300
Mie 4 Noi (previzualizare)700
Joi 5 Noi (previzualizare)1.900
Vin 6 Noi (previzualizare)700
Sâm 7 Noi (previzualizare)900
Dum 8 Noi (previzualizare)1.000
Lun 9 Noi (previzualizare)400
Mar 10 Noi (previzualizare)400
Mie 11 Noi (previzualizare)800
Joi 12 Noi (previzualizare)2.200
Vin 13 Noi (previzualizare)800
Sâm 14 Noi (previzualizare)1.000
Dum 15 Noi (previzualizare)1.100
Lun 16 Noi (previzualizare)400
Mar 17 Noi (previzualizare)400
Mie 18 Noi (previzualizare)800
Joi 19 Noi (previzualizare)2.500

Întrebări despre Lyonel Feininger

Care este cea mai vizitată operă a lui Lyonel Feininger?

The honeymooners în primul rând, cu 1.100 vizualizări, reprezentând 13% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Lyonel Feininger pe OriginalUniqueArt.com?

12.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 4.800 pe pagina artistului, 7.300 la opere.

Ce dispozitive folosește publicul lui Lyonel Feininger?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (59%), telefoane mobile (31%) și tablete (10%); dispozitive de navigare generează 59% din vizite.

Ce limbi folosesc urmăritorii lui Lyonel Feininger?

Germană (72%), Koreană (8%) și Cehă (6%); Germană acoperă 72%.

Ce lucrări ale lui Lyonel Feininger se potrivesc gusturilor vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Nostalgic (Atmosferă) primesc 38% din vizite pentru 0% din catalog.