Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Luc Olivier Merson de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Luc Olivier Merson: ce an de vizite a fost
The Wolf of Agubbio detail este lucrarea cea mai vizualizată: 200 vizualizări într-un an, 25% din toată atenția acordată lui Luc Olivier Merson. Urmează Bethlehem și Awakening spring. Pagina artistului a primit 300 vizite, iar operele 600: 900 în total. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 600 vizite. Aceștia preferă Contrast maxim (Contrast): 50% din vizite față de 10% din catalog.
Cele 7 cele mai vizionate opere ale lui Luc Olivier Merson
Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Luc Olivier Merson.
-
1
The Wolf of Agubbio detail
200 vizualizări · 25,0%
-
2
Bethlehem
100 vizualizări · 12,5%
-
3
Awakening spring
100 vizualizări · 12,5%
-
4
Rest on the Flight into Egypt
100 vizualizări · 12,5%
-
5
Truth
100 vizualizări · 12,5%
-
6
The Soldier of Marathon, 1869
100 vizualizări · 12,5%
-
7
Study for the Head of an Angel in Saint Isidore
100 vizualizări · 12,5%
Când vizitează oamenii pagina lui Luc Olivier Merson?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Când sunt expuse lucrările lui Luc Olivier Merson?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre operele lui Luc Olivier Merson?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 2,1% | 0,0% |
| Umbră difuză | 14,6% | 50,0% |
| Lumină moderată | 16,7% | 25,0% |
| Echilibru luminos | 47,9% | 12,5% |
| Luminos | 18,8% | 12,5% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 22,9% | 50,0% |
| Culori discrete | 60,4% | 25,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 6,2% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 10,4% | 25,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 71,1% | 14,3% |
| Nuanțe pământii | 20,0% | 57,1% |
| Nuanțe închise | 6,7% | 14,3% |
| Natură | 2,2% | 14,3% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 16,7% | 50,0% |
| Echilibrat | 75,0% | 25,0% |
| Vibrant | 8,3% | 25,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 27,1% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 47,9% | 50,0% |
| Echilibrat | 8,3% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 6,2% | 0,0% |
| Contrast maxim | 10,4% | 50,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 4,2% | 12,5% |
| Paletă de culori delicate mixate | 6,2% | 12,5% |
| Armonie echilibrată | 6,2% | 37,5% |
| Unitate cromatică puternică | 39,6% | 12,5% |
| Paletă unitară | 43,8% | 25,0% |
Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Luc Olivier Merson, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Soldier of Marathon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Hail, Mary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Hôtel de Vil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Grand Stairc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Festivities… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Hôtel de Vil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Hall of Fest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Staircase of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Staircase of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Staircase of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este urmărit Luc Olivier Merson?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite zilnice primește Luc Olivier Merson și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 200 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 100 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 900 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 1.000 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 200 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 1.200 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 300 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 1.400 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 300 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 200 |
Întrebări despre Luc Olivier Merson
Care este cea mai vizitată operă a lui Luc Olivier Merson?
- The Wolf of Agubbio detail în primul rând, cu 200 vizualizări, reprezentând 25% din totalul vizualizărilor. 7 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Luc Olivier Merson pe OriginalUniqueArt.com?
- 900 vizite în ultimele douăsprezece luni: 300 pe pagina artistului, 600 la opere.
Ce lucrări ale lui Luc Olivier Merson se potrivesc gusturilor vizitatorilor?
- Lucrurile descrise ca Contrast maxim (Contrast) primesc 50% din vizite pentru 10% din catalog.