Lothar Von Seebach Public și cele mai importante opere

1853 – 1930

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Lothar Von Seebach de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Lothar Von Seebach: cifre cheie

Cea mai vizionată operă este Forêt en hiver: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 19% din vizualizările lui Lothar Von Seebach. Apoi Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) și Ziegelbrücke, Strasbourg. În total 2.800 vizualizări: 1.100 pe pagina artistului, 1.700 pe opere. Audiența scade: cu 57% mai puține vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 1.500 vizualizări. O preferință iese în evidență: Serenitate (Atmosferă) atrage 67% din vizite, deși reprezintă doar 20% din catalog.

Lothar Von Seebach: cele 10 cele mai vizionate opere

Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Lothar Von Seebach pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.

  1. Forêt en hiver 1 Forêt en hiver 400 vizualizări · 19,0%
  2. Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) 2 Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) 200 vizualizări · 9,5%
  3. Ziegelbrücke, Strasbourg 3 Ziegelbrücke, Strasbourg 100 vizualizări · 4,8%
  4. Bouquet de lilas Fliederstrauss (Titre attribué) 4 Bouquet de lilas Fliederstrauss (Titre attribué) 100 vizualizări · 4,8%
  5. Bouquet de roses 5 Bouquet de roses 100 vizualizări · 4,8%
  6. Autoportrait 6 Autoportrait 100 vizualizări · 4,8%
  7. Autoportrait Selbstportrait (Traduction) 7 Autoportrait Selbstportrait (Traduction) 100 vizualizări · 4,8%
  8. Nu devant la glace 8 Nu devant la glace 100 vizualizări · 4,8%
  9. Portrait d'une dame 9 Portrait d'une dame 100 vizualizări · 4,8%
  10. Le Savetier 10 Le Savetier 100 vizualizări · 4,8%

Cum se modifică audiența lui Lothar Von Seebach de la o lună la alta?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 20265001.000
Aug 2026200100
Sep 2026200500
Oct 2026200100

Cum sunt vizionate operele lui Lothar Von Seebach pe parcursul anului?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Lothar Von Seebach pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Marchand à la jambe de bois…00000000002000
Forêt en hiver0000000000200100
The Stonemasons000000000000
Old Men's Home in Saint-Marc000000000000
Adam and Eve000000000000
Young Woman by a River000000000000
La rue de la Douane à Stras…000000000000
Le Manchon noir000000000000
Adam et Eve000000000000
Nu couché000000000000

Ce limbi folosește publicul lui Lothar Von Seebach?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele
LimbăViziteDistribuie
Engleză20066,7%
Daneză10033,3%

Cum arată vizitele zilnice la Lothar Von Seebach și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele
ZiuaVizite
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct100
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct0
Joi 29 Oct200
Vin 30 Oct0
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)200
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)100
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)200
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)100
Lun 16 Noi (previzualizare)0
Mar 17 Noi (previzualizare)0
Mie 18 Noi (previzualizare)0
Joi 19 Noi (previzualizare)200
Vin 20 Noi (previzualizare)0
Sâm 21 Noi (previzualizare)0
Dum 22 Noi (previzualizare)100

Lothar Von Seebach: răspunsuri scurte

Care este cea mai vizionată operă a lui Lothar Von Seebach?

Forêt en hiver: 400 vizualizări, 19% din totalul vizualizărilor lui Lothar Von Seebach. Lista continuă până la locul 10.

Câte vizite primește Lothar Von Seebach?

2.800 în ultimele douăsprezece luni (1.100 pe pagina artistului, 1.700 pe operele de artă).

Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Lothar Von Seebach?

Da, Serenitate (Atmosferă): 67% din vizitele pentru 20% din catalog.