Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Laurent Fontaine de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Laurent Fontaine: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este Cupola Celoastă în Umbre Smarald: O Viziune Unică a Luminii Meditative din Pădure: 4.400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 55% din vizualizările lui Laurent Fontaine. Apoi Nebuloasă Eterică de Salcie: O Studiul Singular al Serenității și Luminii Sculpturale și Înflorire Dendritică Eterică în Ocră și Teal: O Capodoperă Sculpturală Singulară. În total 7.100 vizualizări: 300 pe pagina artistului, 6.800 pe opere. Audiența crește: cu 90% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 3.000 vizualizări. Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (61%), telefoane mobile (38%) și tablete (1%). O preferință iese în evidență: Echilibrat (Contrast) atrage 64% din vizite, deși reprezintă doar 12% din catalog.
Laurent Fontaine: cele 10 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Laurent Fontaine pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
Cum se modifică audiența lui Laurent Fontaine de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
100
Iul 2026
100
2.900
Aug 2026
0
1.100
Sep 2026
0
1.000
Oct 2026
200
1.700
Cum sunt vizionate operele lui Laurent Fontaine pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Laurent Fontaine?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Tranchil
87,0%
97,4%
Sacru
8,7%
2,6%
Misterios
4,3%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
2,0%
0,0%
Umbră difuză
8,0%
2,5%
Lumină moderată
34,0%
63,7%
Echilibru luminos
38,0%
32,5%
Luminos
18,0%
1,2%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
34,0%
2,5%
Culori discrete
36,0%
32,5%
Nuanțe echilibrate și lineare
24,0%
61,3%
Culori clar saturate
6,0%
3,8%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
82,3%
90,0%
Nuanțe închise
8,8%
10,0%
Nuanțe pământii
2,9%
0,0%
Monocrom
2,9%
0,0%
Culori pastelate
2,9%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
28,0%
2,5%
Echilibrat
64,0%
92,5%
Vibrant
8,0%
5,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
18,0%
1,2%
Nuanțe blânde
12,0%
22,5%
Echilibrat
12,0%
63,7%
Contrast accentuat
12,0%
1,2%
Contrast maxim
46,0%
11,2%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
14,0%
1,2%
Paletă de culori delicate mixate
12,0%
8,8%
Armonie echilibrată
8,0%
1,2%
Unitate cromatică puternică
34,0%
11,2%
Paletă unitară
32,0%
77,5%
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Laurent Fontaine pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Cupola Celoastă în Umbre Sm…
0
0
0
0
0
0
0
0
1.900
400
400
1.100
Nebuloasă Eterică de Salcie…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
700
100
200
Înflorire Dendritică Eteric…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
200
Cascading Nocturne: A Sculp…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Strălucire de Smarald: O St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Canopée Luminoasă: O Studie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ephemeral Tides of Mist: A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triptych of Overlapping For…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Strălucire Eterică: O Ascen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Convergența Coroanei Radian…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Telefoane, tablete sau computere: de unde este vizionat Laurent Fontaine?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
4.300
60,6%
telefoane mobile
2.700
38,0%
tablete
100
1,4%
Ce limbi folosește publicul lui Laurent Fontaine?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Engleză
100
50,0%
Japoneză
100
50,0%
Cum arată vizitele zilnice la Laurent Fontaine și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
Ziua
Vizite
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct
100
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct
200
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
100
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
200
Joi 22 Oct
200
Vin 23 Oct
100
Sâm 24 Oct
0
Dum 25 Oct
200
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
0
Mie 28 Oct
200
Joi 29 Oct
200
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
0
Mar 3 Noi (previzualizare)
0
Mie 4 Noi (previzualizare)
100
Joi 5 Noi (previzualizare)
200
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Dum 8 Noi (previzualizare)
100
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
0
Mie 11 Noi (previzualizare)
100
Joi 12 Noi (previzualizare)
200
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
100
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
0
Mie 18 Noi (previzualizare)
100
Joi 19 Noi (previzualizare)
200
Vin 20 Noi (previzualizare)
0
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
100
Laurent Fontaine: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Laurent Fontaine?
Cupola Celoastă în Umbre Smarald: O Viziune Unică a Luminii Meditative din Pădure: 4.400 vizualizări, 55% din totalul vizualizărilor lui Laurent Fontaine. Lista continuă până la locul 10.
Câte vizite primește Laurent Fontaine?
7.100 în ultimele douăsprezece luni (300 pe pagina artistului, 6.800 pe operele de artă).
Utilizatorii îl urmăresc pe Laurent Fontaine de pe un telefon sau de pe un computer?
Pe ambele: dispozitive de navigare (61%), telefoane mobile (38%) și tablete (1%); dispozitive de navigare conduce cu 61%.
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Laurent Fontaine?
Da, Echilibrat (Contrast): 64% din vizitele pentru 12% din catalog.