Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Konstantinos Parthenis de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Konstantinos Parthenis: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este The Resurrection: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 16% din vizualizările lui Konstantinos Parthenis. Apoi Corfu Landscape și Battle of Heracles and the Amazons. În total 1.500 vizualizări: 100 pe pagina artistului, 1.400 pe opere. Luna de vârf: Iul 2026 cu 1.300 vizualizări. O preferință iese în evidență: Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) atrage 58% din vizite, deși reprezintă doar 22% din catalog.
Konstantinos Parthenis: cele 10 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Konstantinos Parthenis pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
-
1
The Resurrection
300 vizualizări · 15,8%
-
2
Corfu Landscape, 1917
300 vizualizări · 15,8%
-
3
Battle of Heracles and the Amazons, 1927
200 vizualizări · 10,5%
-
4
The Night Responds to My Complaints, 1933
100 vizualizări · 5,3%
-
5
The Apotheosis of Athanasios Diakos, 1933
100 vizualizări · 5,3%
-
6
Christ, 1900
100 vizualizări · 5,3%
-
7
Music (Painting and Decoration of a Piano),, 1920
100 vizualizări · 5,3%
-
8
The Slope, 1908
100 vizualizări · 5,3%
-
9
Landscape from Kavala, 1904
100 vizualizări · 5,3%
-
10
Portrait of Ioulia Partheni, 1911
100 vizualizări · 5,3%
Cum se modifică audiența lui Konstantinos Parthenis de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 0 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Cum sunt vizionate operele lui Konstantinos Parthenis pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Konstantinos Parthenis?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 6,0% | 5,3% |
| Umbră difuză | 14,0% | 15,8% |
| Lumină moderată | 28,0% | 21,1% |
| Echilibru luminos | 32,0% | 47,4% |
| Luminos | 20,0% | 10,5% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 46,0% | 26,3% |
| Culori discrete | 28,0% | 63,2% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 22,0% | 10,5% |
| Culori clar saturate | 4,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 64,1% | 82,3% |
| Nuanțe pământii | 12,8% | 17,6% |
| Monocrom | 12,8% | 0,0% |
| Nuanțe închise | 5,1% | 0,0% |
| Culori pastelate | 5,1% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 28,0% | 15,8% |
| Echilibrat | 56,0% | 73,7% |
| Vibrant | 16,0% | 10,5% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 54,0% | 15,8% |
| Nuanțe blânde | 20,0% | 15,8% |
| Echilibrat | 2,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 12,0% | 47,4% |
| Contrast maxim | 12,0% | 21,1% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 10,0% | 5,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 10,0% | 5,3% |
| Armonie echilibrată | 26,0% | 10,5% |
| Unitate cromatică puternică | 22,0% | 57,9% |
| Paletă unitară | 32,0% | 21,1% |
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Konstantinos Parthenis pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Julia Parthenis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Apotheosis of Athanasio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Fir Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape from Kavala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Night Responds to My Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Ioulia Partheni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figure from Greek Antiquity… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosește publicul lui Konstantinos Parthenis?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Konstantinos Parthenis și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 100 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
Konstantinos Parthenis: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Konstantinos Parthenis?
- The Resurrection: 300 vizualizări, 16% din totalul vizualizărilor lui Konstantinos Parthenis. Lista continuă până la locul 10.
Câte vizite primește Konstantinos Parthenis?
- 1.500 în ultimele douăsprezece luni (100 pe pagina artistului, 1.400 pe operele de artă).
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Konstantinos Parthenis?
- Da, Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 58% din vizitele pentru 22% din catalog.