Karl Blossfeldt Privirea asupra operei

1865 – 1932

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Karl Blossfeldt de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Karl Blossfeldt: ce an de vizite a fost

Art Forms in Nature 65 este lucrarea cea mai vizualizată: 200 vizualizări într-un an, 12% din toată atenția acordată lui Karl Blossfeldt. Urmează Art Forms in Nature 102 și Art Forms in Nature 45. Pagina artistului a primit 200 vizite, iar operele 1.500: 1.700 în total. Atenția a crescut cu 50% de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 1.100 vizite. Aceștia preferă Contrast accentuat (Contrast): 24% din vizite față de 8% din catalog.

Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Karl Blossfeldt

Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Karl Blossfeldt.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 vizualizări · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 vizualizări · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 vizualizări · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 vizualizări · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 vizualizări · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 vizualizări · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 vizualizări · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 vizualizări · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 vizualizări · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 vizualizări · 5,9%

Când vizitează oamenii pagina lui Karl Blossfeldt?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 2026200900
Aug 20260200
Sep 20260300

Când sunt expuse lucrările lui Karl Blossfeldt?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Karl Blossfeldt, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

În ce limbi este urmărit Karl Blossfeldt?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Datele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Germană100100,0%

Câte vizite zilnice primește Karl Blossfeldt și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Joi 24 Sep0
Vin 25 Sep100
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep100
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct200
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct (previzualizare)0
Vin 16 Oct (previzualizare)0
Sâm 17 Oct (previzualizare)0
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)100
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)0
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)100
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)100
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0

Întrebări despre Karl Blossfeldt

Care este cea mai vizitată operă a lui Karl Blossfeldt?

Art Forms in Nature 65 în primul rând, cu 200 vizualizări, reprezentând 12% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Karl Blossfeldt pe OriginalUniqueArt.com?

1.700 vizite în ultimele douăsprezece luni: 200 pe pagina artistului, 1.500 la opere.

Ce lucrări ale lui Karl Blossfeldt se potrivesc gusturilor vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Contrast accentuat (Contrast) primesc 24% din vizite pentru 8% din catalog.