Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui John Wilson Carmichael de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
John Wilson Carmichael: publicul într-o privire
Malta, With French Ship `charlemagne' atrage cele mai multe priviri: 300 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 7% din totalul vizualizărilor lui John Wilson Carmichael pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Caernarvon castle și Shipping In A Calm. John Wilson Carmichael a atras 5.000 vizite: 800 pe pagina artistului și 4.200 pe lucrările individuale. Mai puțini vizitatori în ultima perioadă: numărul de vizite a scăzut cu 100%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 4.500 vizite. Publicul urmărește pe dispozitive de navigare (94%), telefoane mobile (4%) și tablete (2%). Publicul tinde spre Monocromatic (Intensitatea culorii): 39% din vizite, pentru 22% din catalogul artistului.
Cele 10 opere ale lui John Wilson Carmichael care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui John Wilson Carmichael cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
-
1
Malta, With French Ship `charlemagne'
300 vizualizări · 6,8%
-
2
Caernarvon castle
200 vizualizări · 4,5%
-
3
Shipping In A Calm
200 vizualizări · 4,5%
-
4
The Irwin Lighthouse, Storm Raging
100 vizualizări · 2,3%
-
5
The Entrance To Beaufront Castle
100 vizualizări · 2,3%
-
6
Marsden Rocks, Sunderland
100 vizualizări · 2,3%
-
7
The Rescue Of William D'oyly
100 vizualizări · 2,3%
-
8
An Engagement Between The 'nymphe' And The 'cleopatra'
100 vizualizări · 2,3%
-
9
A collier brig, a lugger, and other fishing vessels off the north east coast
100 vizualizări · 2,3%
-
10
Shipping Offshore In A Stormy Sea
100 vizualizări · 2,3%
Câți oameni vizionează pe John Wilson Carmichael în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 700 | 3.800 |
| Aug 2026 | 100 | 400 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Câte ori sunt vizualate operele lui John Wilson Carmichael?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui John Wilson Carmichael?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 4,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 12,0% | 18,2% |
| Lumină moderată | 34,0% | 40,9% |
| Echilibru luminos | 40,0% | 36,4% |
| Luminos | 10,0% | 4,5% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 42,0% | 52,3% |
| Culori discrete | 40,0% | 29,5% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 10,0% | 9,1% |
| Culori clar saturate | 8,0% | 9,1% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 70,0% | 65,7% |
| Nuanțe pământii | 22,5% | 28,6% |
| Nuanțe închise | 7,5% | 5,7% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 22,0% | 38,6% |
| Echilibrat | 68,0% | 45,5% |
| Vibrant | 10,0% | 15,9% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 8,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 18,0% | 18,2% |
| Echilibrat | 16,0% | 18,2% |
| Contrast accentuat | 28,0% | 36,4% |
| Contrast maxim | 30,0% | 27,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 14,0% | 15,9% |
| Paletă de culori delicate mixate | 8,0% | 13,6% |
| Armonie echilibrată | 10,0% | 4,5% |
| Unitate cromatică puternică | 40,0% | 43,2% |
| Paletă unitară | 28,0% | 22,7% |
Care sunt lucrările lui John Wilson Carmichael care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seascape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Salvaging the wreck off the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The minden 74 off gibraltar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harbour Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A fireworks display | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scarborough Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| After A Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vessels on a tranquil estua… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Riding out the gale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leith and Newcastle Packet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce dispozitive folosesc oamenii pentru a-l viziona pe John Wilson Carmichael?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi cifrele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 4.700 | 94,0% |
| telefoane mobile | 200 | 4,0% |
| tablete | 100 | 2,0% |
În ce limbi urmăresc oamenii pe John Wilson Carmichael?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câți oameni vizionează John Wilson Carmichael în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 100 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 100 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 200 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 100 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 200 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 300 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 300 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre John Wilson Carmichael
Care sunt lucrările lui John Wilson Carmichael care atrag cea mai multă atenție?
- Malta, With French Ship `charlemagne', cu 300 vizualizări (7% din totalul vizualizărilor lui John Wilson Carmichael). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe John Wilson Carmichael pe OriginalUniqueArt.com?
- 5.000 vizite în ultimele douăsprezece luni: 800 pe pagina artistului și 4.200 pe lucrările individuale.
Pe ce dispozitive urmăresc oamenii lucrările lui John Wilson Carmichael?
- Oamenii îl urmăresc pe John Wilson Carmichael de pe dispozitive de navigare (94%), telefoane mobile (4%) și tablete (2%); dispozitive de navigare reprezintă 94% din vizite.
Ce tip de lucrări ale lui John Wilson Carmichael preferă oamenii?
- Monocromatic (Intensitatea culorii): 39% din vizite, față de 22% din catalog.