Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Jean Charles Langlois de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Jean Charles Langlois: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este Combat d'Olot en Catalogne, 4 avril 1813: 600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 30% din vizualizările lui Jean Charles Langlois. Apoi Combat de Polotsk, 18 août 1812 și Combat de Castalla, 21 juillet 1812. În total 2.100 vizualizări: 400 pe pagina artistului, 1.700 pe opere. Luna de vârf: Iul 2026 cu 1.300 vizualizări. O preferință iese în evidență: Contrast accentuat (Contrast) atrage 40% din vizite, deși reprezintă doar 17% din catalog.
Jean Charles Langlois: cele 10 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Jean Charles Langlois pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
-
1
Combat d'Olot en Catalogne, 4 avril 1813
600 vizualizări · 30,0%
-
2
Combat de Polotsk, 18 août 1812
200 vizualizări · 10,0%
-
3
Combat de Castalla, 21 juillet 1812
200 vizualizări · 10,0%
-
4
COMBAT DE BENOUTH.8 MARS 1799
200 vizualizări · 10,0%
-
5
The Laubressel combat, close to Troyes, March 3, 1814\n\nGeneral view, 1830
100 vizualizări · 5,0%
-
6
Malakoff Tower, Crimea, 1855
100 vizualizări · 5,0%
-
7
Bataille de Smolensk, 17 août 1812
100 vizualizări · 5,0%
-
8
ENTREVUE DU GENERAL MAISON ET D'IBRAHIM PACHA A NAVARIN.SEPTEMBRE 1828
100 vizualizări · 5,0%
-
9
BATAILLE DE HOFF.6 FEVRIER 1807
100 vizualizări · 5,0%
-
10
GODEFROI CAVAIGNAC (1801 1845)
100 vizualizări · 5,0%
Cum se modifică audiența lui Jean Charles Langlois de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 600 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Cum sunt vizionate operele lui Jean Charles Langlois pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Jean Charles Langlois?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 11,1% | 10,0% |
| Umbră difuză | 16,7% | 15,0% |
| Lumină moderată | 72,2% | 75,0% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 22,2% | 10,0% |
| Culori discrete | 38,9% | 45,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 38,9% | 45,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 22,2% | 10,0% |
| Echilibrat | 77,8% | 90,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 5,6% | 5,0% |
| Nuanțe blânde | 5,6% | 5,0% |
| Echilibrat | 22,2% | 20,0% |
| Contrast accentuat | 16,7% | 40,0% |
| Contrast maxim | 50,0% | 30,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 11,1% | 5,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 5,6% | 5,0% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 22,2% | 15,0% |
| Paletă unitară | 61,1% | 75,0% |
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Jean Charles Langlois pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ENTREVUE DU GENERAL MAISON… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Laubressel combat, clos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Battle of Hoff, February 6,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Malakoff Tower, Crimea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE DE LA MOSKOWA.7 SE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| COMBAT DE BENOUTH.8 MARS 17… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Combat d'Olot en Catalogne,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 | 0 |
| COMBAT DE SIDI FERRUCH.14 J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Combat de Krasnoe, 17 novem… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| PRISE DU CHATEAU DE MOREE.3… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosește publicul lui Jean Charles Langlois?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Jean Charles Langlois și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 100 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 100 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 0 |
Jean Charles Langlois: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Jean Charles Langlois?
- Combat d'Olot en Catalogne, 4 avril 1813: 600 vizualizări, 30% din totalul vizualizărilor lui Jean Charles Langlois. Lista continuă până la locul 10.
Câte vizite primește Jean Charles Langlois?
- 2.100 în ultimele douăsprezece luni (400 pe pagina artistului, 1.700 pe operele de artă).
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Jean Charles Langlois?
- Da, Contrast accentuat (Contrast): 40% din vizitele pentru 17% din catalog.