Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Jacopo De Barbari de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Jacopo De Barbari: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este Plan of Venice: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 31% din vizualizările lui Jacopo De Barbari. Apoi Nude Woman Holding a Mirror și Portrait of Fra Luca Pacioli. În total 1.900 vizualizări: 300 pe pagina artistului, 1.600 pe opere. Luna de vârf: Iul 2026 cu 1.900 vizualizări. O preferință iese în evidență: Seren (Contrast) atrage 44% din vizite, deși reprezintă doar 18% din catalog.
Jacopo De Barbari: cele 8 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 8 opere ale lui Jacopo De Barbari pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
-
1
Plan of Venice, 1500
500 vizualizări · 31,2%
-
2
Nude Woman Holding a Mirror, 1503
300 vizualizări · 18,8%
-
3
Portrait of Fra Luca Pacioli, 1500
200 vizualizări · 12,5%
-
4
Portrait of cosimo i de medici
200 vizualizări · 12,5%
-
5
Maica Domnului și Sfântul Ioan Nepoctios Înconjurat de Sfântul Anton Abbot, 1490
100 vizualizări · 6,2%
-
6
Still-Life with Partridge and Iron Gloves, 1504
100 vizualizări · 6,2%
-
7
Portrait of Fra Luca Pacioli and an Unknown Young Man, 1500
100 vizualizări · 6,2%
-
8
A sparrowhawk
100 vizualizări · 6,2%
Cum se modifică audiența lui Jacopo De Barbari de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Cum sunt vizionate operele lui Jacopo De Barbari pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Jacopo De Barbari?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Contemplativă | 50,0% | 75,0% |
| Misterios | 25,0% | 12,5% |
| Romantic | 25,0% | 12,5% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 36,4% | 37,5% |
| Umbră difuză | 0,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 36,4% | 12,5% |
| Echilibru luminos | 27,3% | 50,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 45,5% | 37,5% |
| Culori discrete | 36,4% | 56,2% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 18,2% | 6,2% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 36,4% | 31,2% |
| Echilibrat | 63,6% | 68,8% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 18,2% | 43,8% |
| Nuanțe blânde | 9,1% | 12,5% |
| Echilibrat | 27,3% | 18,8% |
| Contrast accentuat | 9,1% | 6,2% |
| Contrast maxim | 36,4% | 18,8% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 18,2% | 12,5% |
| Armonie echilibrată | 18,2% | 18,8% |
| Unitate cromatică puternică | 18,2% | 12,5% |
| Paletă unitară | 45,5% | 56,2% |
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Jacopo De Barbari pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maica Domnului și Sfântul I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Fra Luca Paciol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Fra Luca Pacioli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Plan of Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Still-Life with Partridge a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of cosimo i de med… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Cleopatra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mars and Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plan of Venice (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude Woman Holding a Mirror | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Ce limbi folosește publicul lui Jacopo De Barbari?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Jacopo De Barbari și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 100 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 200 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 200 |
Jacopo De Barbari: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Jacopo De Barbari?
- Plan of Venice: 500 vizualizări, 31% din totalul vizualizărilor lui Jacopo De Barbari. Lista continuă până la locul 8.
Câte vizite primește Jacopo De Barbari?
- 1.900 în ultimele douăsprezece luni (300 pe pagina artistului, 1.600 pe operele de artă).
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Jacopo De Barbari?
- Da, Seren (Contrast): 44% din vizitele pentru 18% din catalog.