Isaac Levitan Privirea asupra operei

1860 – 1900

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Isaac Levitan de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Isaac Levitan: ce an de vizite a fost

Lake. Rus. este lucrarea cea mai vizualizată: 800 vizualizări într-un an, 2% din toată atenția acordată lui Isaac Levitan. Urmează Lake. Spring. și A river. Pagina artistului a primit 4.000 vizite, iar operele 29.100: 33.100 în total. Atenția a crescut cu 30% de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 26.900 vizite. Vizionare de pe dispozitive de navigare (95%), telefoane mobile (3%) și tablete (1%). Aceștia preferă Melancolic (Ton emoțional): 56% din vizite față de 44% din catalog.

Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Isaac Levitan

Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Isaac Levitan.

  1. Lake. Rus. 1 Lake. Rus., 1900 800 vizualizări · 2,5%
  2. Lake. Spring. 2 Lake. Spring., 1898 700 vizualizări · 2,2%
  3. A river 3 A river, 1888 700 vizualizări · 2,2%
  4. Stormy day 4 Stormy day, 1897 600 vizualizări · 1,9%
  5. Silent cloister 5 Silent cloister, 1890 500 vizualizări · 1,6%
  6. Cloudy Day 6 Cloudy Day, 1895 500 vizualizări · 1,6%
  7. The Last Rays of the Sun 7 The Last Rays of the Sun, 1899 400 vizualizări · 1,2%
  8. Range of mountains, Mont Blanc 8 Range of mountains, Mont Blanc, 1897 400 vizualizări · 1,2%
  9. Corniche, Southern France. Sketch 9 Corniche, Southern France. Sketch 400 vizualizări · 1,2%
  10. Spring Flood 10 Spring Flood, 1897 300 vizualizări · 0,9%

Când vizitează oamenii pagina lui Isaac Levitan?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20261001.500
Iul 20262.50024.400
Aug 20264001.600
Sep 20261.0001.600

Când sunt expuse lucrările lui Isaac Levitan?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Isaac Levitan, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Evening on the Volga00000000002000
Haystacking00000000001000
Golden autumn000000000000
Lake. Rus.000000000500100100
The Last Rays of the Sun0000000003001000
Stormy day000000002003001000
Springtime in Italy00000000020000
Moonlit Night00000000000100
The lake, Russian soil000000000000
Golden Autumn00000000010000

Care este distribuția pe dispozitive a audienței Isaac Levitan?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Datele într-un tabel
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare31.60095,5%
telefoane mobile1.1003,3%
tablete4001,2%

În ce limbi este urmărit Isaac Levitan?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Datele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Engleză40036,4%
Franceză20018,2%
Ungară20018,2%
Spaniolă1009,1%
Italiană1009,1%
Chinese1009,1%

Câte vizite zilnice primește Isaac Levitan și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Joi 24 Sep100
Vin 25 Sep0
Sâm 26 Sep100
Dum 27 Sep400
Lun 28 Sep100
Mar 29 Sep400
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct400
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct100
Dum 4 Oct200
Lun 5 Oct100
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct100
Joi 8 Oct200
Vin 9 Oct200
Sâm 10 Oct200
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct500
Mie 14 Oct100
Joi 15 Oct (previzualizare)300
Vin 16 Oct (previzualizare)100
Sâm 17 Oct (previzualizare)200
Dum 18 Oct (previzualizare)300
Lun 19 Oct (previzualizare)100
Mar 20 Oct (previzualizare)400
Mie 21 Oct (previzualizare)100
Joi 22 Oct (previzualizare)300
Vin 23 Oct (previzualizare)100
Sâm 24 Oct (previzualizare)200
Dum 25 Oct (previzualizare)300
Lun 26 Oct (previzualizare)100
Mar 27 Oct (previzualizare)400
Mie 28 Oct (previzualizare)100
Joi 29 Oct (previzualizare)300
Vin 30 Oct (previzualizare)100
Sâm 31 Oct (previzualizare)200
Dum 1 Noi (previzualizare)300
Lun 2 Noi (previzualizare)100
Mar 3 Noi (previzualizare)400
Mie 4 Noi (previzualizare)100

Întrebări despre Isaac Levitan

Care este cea mai vizitată operă a lui Isaac Levitan?

Lake. Rus. în primul rând, cu 800 vizualizări, reprezentând 2% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Isaac Levitan pe OriginalUniqueArt.com?

33.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 4.000 pe pagina artistului, 29.100 la opere.

Ce dispozitive folosește publicul lui Isaac Levitan?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (95%), telefoane mobile (3%) și tablete (1%); dispozitive de navigare generează 95% din vizite.

Ce lucrări ale lui Isaac Levitan se potrivesc gusturilor vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Melancolic (Ton emoțional) primesc 56% din vizite pentru 44% din catalog.