Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Hugo van der Goes de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Hugo van der Goes: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este Adorarea Reilor (Altarul Monforte): 1.600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 10% din vizualizările lui Hugo van der Goes. Apoi Calvary Triptych (detail) (12) și Portretul unui bărbat în vârstă. În total 14.700 vizualizări: 1.900 pe pagina artistului, 12.800 pe opere. Audiența crește: cu 200% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 10.200 vizualizări. Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (82%), telefoane mobile (13%) și tablete (5%). O preferință iese în evidență: Contrast maxim (Contrast) atrage 58% din vizite, deși reprezintă doar 44% din catalog.
Hugo van der Goes: cele 10 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Hugo van der Goes pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
Cum se modifică audiența lui Hugo van der Goes de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
600
Iul 2026
700
9.500
Aug 2026
100
500
Sep 2026
200
600
Oct 2026
800
1.600
Cum sunt vizionate operele lui Hugo van der Goes pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Hugo van der Goes?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
66,7%
63,8%
Clasic
5,6%
11,8%
Liniște
8,3%
10,5%
Elegant
8,3%
10,5%
Serenitate
2,8%
2,6%
Mistic
2,8%
0,7%
Inspirațional
2,8%
0,0%
Romantic
2,8%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Melancolic
30,6%
29,6%
Sacru
27,8%
30,3%
Contemplativă
16,7%
15,8%
Misterios
0,0%
9,2%
Sobru
16,7%
4,6%
Dramatic
2,8%
4,6%
Liniștit
2,8%
3,3%
Tranchil
0,0%
2,6%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
20,0%
21,5%
Umbră difuză
56,0%
62,0%
Lumină moderată
22,0%
16,0%
Echilibru luminos
2,0%
0,6%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
12,0%
7,4%
Culori discrete
42,0%
41,1%
Nuanțe echilibrate și lineare
36,0%
37,4%
Culori clar saturate
10,0%
14,1%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
82,9%
84,8%
Nuanțe închise
12,2%
14,6%
Culori neutre
2,4%
0,7%
Monocrom
2,4%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
20,0%
25,8%
Echilibrat
68,0%
58,9%
Vibrant
12,0%
15,3%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
8,0%
6,1%
Nuanțe blânde
8,0%
4,9%
Echilibrat
10,0%
9,2%
Contrast accentuat
30,0%
22,1%
Contrast maxim
44,0%
57,7%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
8,0%
16,0%
Paletă de culori delicate mixate
20,0%
15,3%
Armonie echilibrată
28,0%
30,1%
Unitate cromatică puternică
34,0%
29,4%
Paletă unitară
10,0%
9,2%
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Hugo van der Goes pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Tripticul Portinari (10)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Adorarea Reilor (Altarul Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
100
300
Adoration of the Magi (Trip…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Trinity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (central p…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portinari Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Altarea Portinariului
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Sts Margaret and Mary Magda…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sts Margaret and Mary Magda…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Portinari Triptych (11)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Telefoane, tablete sau computere: de unde este vizionat Hugo van der Goes?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
12.000
81,6%
telefoane mobile
1.900
12,9%
tablete
800
5,4%
Ce limbi folosește publicul lui Hugo van der Goes?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Franceză
300
37,5%
Daneză
100
12,5%
Engleză
100
12,5%
Spaniolă
100
12,5%
Italiană
100
12,5%
Sârbă
100
12,5%
Cum arată vizitele zilnice la Hugo van der Goes și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
Ziua
Vizite
Mie 14 Oct
100
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
100
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
300
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
300
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
100
Vin 23 Oct
200
Sâm 24 Oct
200
Dum 25 Oct
200
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
100
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
100
Vin 30 Oct
1.100
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
200
Mar 3 Noi
100
Mie 4 Noi (previzualizare)
100
Joi 5 Noi (previzualizare)
100
Vin 6 Noi (previzualizare)
800
Sâm 7 Noi (previzualizare)
100
Dum 8 Noi (previzualizare)
300
Lun 9 Noi (previzualizare)
100
Mar 10 Noi (previzualizare)
300
Mie 11 Noi (previzualizare)
100
Joi 12 Noi (previzualizare)
100
Vin 13 Noi (previzualizare)
900
Sâm 14 Noi (previzualizare)
100
Dum 15 Noi (previzualizare)
300
Lun 16 Noi (previzualizare)
100
Mar 17 Noi (previzualizare)
300
Mie 18 Noi (previzualizare)
100
Joi 19 Noi (previzualizare)
100
Vin 20 Noi (previzualizare)
1.000
Sâm 21 Noi (previzualizare)
100
Dum 22 Noi (previzualizare)
400
Lun 23 Noi (previzualizare)
100
Mar 24 Noi (previzualizare)
400
Hugo van der Goes: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Hugo van der Goes?
Adorarea Reilor (Altarul Monforte): 1.600 vizualizări, 10% din totalul vizualizărilor lui Hugo van der Goes. Lista continuă până la locul 10.
Câte vizite primește Hugo van der Goes?
14.700 în ultimele douăsprezece luni (1.900 pe pagina artistului, 12.800 pe operele de artă).
Utilizatorii îl urmăresc pe Hugo van der Goes de pe un telefon sau de pe un computer?
Pe ambele: dispozitive de navigare (82%), telefoane mobile (13%) și tablete (5%); dispozitive de navigare conduce cu 82%.
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Hugo van der Goes?
Da, Contrast maxim (Contrast): 58% din vizitele pentru 44% din catalog.