Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Henry Richard Graves de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Henry Richard Graves: publicul într-o privire
The Honourable Mark George Kerr Rolle, High Steward atrage cele mai multe priviri: 500 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 31% din totalul vizualizărilor lui Henry Richard Graves pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Field Marshal Henry William Paget, 1st Marquess of Anglesey and 2nd Earl of Uxbridge (1768–1854), Lord Lieutenant of Ireland și Lord Arthur Hervey (1808–1894). Henry Richard Graves a atras 1.800 vizite: 200 pe pagina artistului și 1.600 pe lucrările individuale. Mai puțini vizitatori în ultima perioadă: numărul de vizite a scăzut cu 67%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 1.400 vizite. Publicul tinde spre Monocromatic (Intensitatea culorii): 88% din vizite, pentru 67% din catalogul artistului.
Cele 7 opere ale lui Henry Richard Graves care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 7 opere ale lui Henry Richard Graves cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
-
1
The Honourable Mark George Kerr Rolle, High Steward, 1871
500 vizualizări · 31,2%
-
2
Field Marshal Henry William Paget, 1st Marquess of Anglesey and 2nd Earl of Uxbridge (1768–1854), Lord Lieutenant of Ireland, 1850
300 vizualizări · 18,8%
-
3
Lord Arthur Hervey (1808–1894), 1871
300 vizualizări · 18,8%
-
4
Charles Stewart Vane Tempest Stewart (1852–1915), Viscount Seaham, Later Viscount Castelreagh and 6th Marquess of Londonderry, as a Young Boy, 1860
200 vizualizări · 12,5%
-
5
Charlotte Marion Baird (1851 1852–1937), Countess of Enniskillen, 1873
100 vizualizări · 6,2%
-
6
Geraldine Georgiana Mary Anson (1834–1927), Marchioness of Bristol, 1870
100 vizualizări · 6,2%
-
7
Julia Lucy Lane, Mrs Henry Arthur Hoare, 1868
100 vizualizări · 6,2%
Câți oameni vizionează pe Henry Richard Graves în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Câte ori sunt vizualate operele lui Henry Richard Graves?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui Henry Richard Graves?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 54,2% | 56,2% |
| Umbră difuză | 25,0% | 12,5% |
| Lumină moderată | 16,7% | 31,2% |
| Echilibru luminos | 4,2% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 45,8% | 50,0% |
| Culori discrete | 37,5% | 43,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 16,7% | 6,2% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 66,7% | 87,5% |
| Echilibrat | 33,3% | 12,5% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 8,3% | 12,5% |
| Nuanțe blânde | 29,2% | 43,8% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 8,3% | 6,2% |
| Contrast maxim | 54,2% | 37,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 12,5% | 18,8% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 16,7% | 31,2% |
| Unitate cromatică puternică | 62,5% | 43,8% |
| Paletă unitară | 8,3% | 6,2% |
Care sunt lucrările lui Henry Richard Graves care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Field Marshal Henry William… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Field Marshal Henry William… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles Stewart Vane Tempes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Honourable Evelyn Stuar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Georgiana Sophia Knyfton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Honourable Mark George… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Georgiana Maclean Rolls (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Georgiana Maclean Rolls, La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord Arthur Hervey (1808–18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Charlotte Marion Baird (185… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
În ce limbi urmăresc oamenii pe Henry Richard Graves?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câți oameni vizionează Henry Richard Graves în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 100 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Henry Richard Graves
Care sunt lucrările lui Henry Richard Graves care atrag cea mai multă atenție?
- The Honourable Mark George Kerr Rolle, High Steward, cu 500 vizualizări (31% din totalul vizualizărilor lui Henry Richard Graves). Clasamentul de mai sus include 7 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe Henry Richard Graves pe OriginalUniqueArt.com?
- 1.800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 200 pe pagina artistului și 1.600 pe lucrările individuale.
Ce tip de lucrări ale lui Henry Richard Graves preferă oamenii?
- Monocromatic (Intensitatea culorii): 88% din vizite, față de 67% din catalog.