Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Henri Gervex de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Henri Gervex: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este Rolla: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 15% din vizualizările lui Henri Gervex. Apoi Portrait of Tsarina Alexandra și The Salon Jury. În total 3.500 vizualizări: 1.200 pe pagina artistului, 2.300 pe opere. Audiența crește: cu 60% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 2.200 vizualizări. Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (80%), telefoane mobile (17%) și tablete (3%). O preferință iese în evidență: Contrast maxim (Contrast) atrage 81% din vizite, deși reprezintă doar 56% din catalog.
Henri Gervex: cele 10 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Henri Gervex pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
-
1
Rolla
400 vizualizări · 15,4%
-
2
Portrait of Tsarina Alexandra
200 vizualizări · 7,7%
-
3
The Salon Jury
200 vizualizări · 7,7%
-
4
A Meeting of the Judges of the Salon des Artistes
200 vizualizări · 7,7%
-
5
Fragment Of The Panorama Of 'the History Of The Century' -
200 vizualizări · 7,7%
-
6
Portrait De Madame G.
200 vizualizări · 7,7%
-
7
Le Modèle Masqué
200 vizualizări · 7,7%
-
8
Portrait De Jenny Sacerdote.
100 vizualizări · 3,8%
-
9
Café Scene in Paris
100 vizualizări · 3,8%
-
10
Femme Resuse À La Toilette
100 vizualizări · 3,8%
Cum se modifică audiența lui Henri Gervex de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 700 | 1.500 |
| Aug 2026 | 200 | 300 |
| Sep 2026 | 300 | 500 |
Cum sunt vizionate operele lui Henri Gervex pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Henri Gervex?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 21,9% | 15,4% |
| Umbră difuză | 29,3% | 23,1% |
| Lumină moderată | 39,0% | 61,5% |
| Echilibru luminos | 7,3% | 0,0% |
| Luminos | 2,4% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 58,5% | 61,5% |
| Culori discrete | 24,4% | 23,1% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 12,2% | 15,4% |
| Culori clar saturate | 4,9% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 80,0% | 100,0% |
| Culori neutre | 14,3% | 0,0% |
| Nuanțe închise | 5,7% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 61,0% | 57,7% |
| Echilibrat | 36,6% | 42,3% |
| Vibrant | 2,4% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 2,4% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 17,1% | 7,7% |
| Echilibrat | 9,8% | 11,5% |
| Contrast accentuat | 14,6% | 0,0% |
| Contrast maxim | 56,1% | 80,8% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 7,3% | 7,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 24,4% | 26,9% |
| Armonie echilibrată | 17,1% | 11,5% |
| Unitate cromatică puternică | 36,6% | 34,6% |
| Paletă unitară | 14,6% | 19,2% |
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Henri Gervex pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Study for 'Autopsy at the H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Café Scene in Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rolla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 100 |
| Study For A Portrait Of Tsa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme Resuse À La Toilette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Salon Jury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| The Operation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The wedding of Mathurin Mor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birth, Town Hall Of The 19t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Tsarina Alexand… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Telefoane, tablete sau computere: de unde este vizionat Henri Gervex?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 2.800 | 80,0% |
| telefoane mobile | 600 | 17,1% |
| tablete | 100 | 2,9% |
Ce limbi folosește publicul lui Henri Gervex?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Henri Gervex și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 100 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 100 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 100 |
| Joi 1 Oct | 200 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 100 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 100 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 100 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
Henri Gervex: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Henri Gervex?
- Rolla: 400 vizualizări, 15% din totalul vizualizărilor lui Henri Gervex. Lista continuă până la locul 10.
Câte vizite primește Henri Gervex?
- 3.500 în ultimele douăsprezece luni (1.200 pe pagina artistului, 2.300 pe operele de artă).
Utilizatorii îl urmăresc pe Henri Gervex de pe un telefon sau de pe un computer?
- Pe ambele: dispozitive de navigare (80%), telefoane mobile (17%) și tablete (3%); dispozitive de navigare conduce cu 80%.
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Henri Gervex?
- Da, Contrast maxim (Contrast): 81% din vizitele pentru 56% din catalog.