Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Hendrik Frans Van Lint de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Hendrik Frans Van Lint: publicul într-o privire
A Landscape with the Nurture of Jupiter atrage cele mai multe priviri: 200 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 17% din totalul vizualizărilor lui Hendrik Frans Van Lint pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Rome, A View of San Giovanni dei Fiorentini și Roma: Piazza del Popolo. Hendrik Frans Van Lint a atras 2.100 vizite: 1.200 pe pagina artistului și 900 pe lucrările individuale. Mai mulți spectatori în fiecare lună: vizitele au crescut cu 500% de la Sep 2026 la Oct 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 1.100 vizite. Publicul tinde spre Echilibrat (Intensitatea culorii): 83% din vizite, pentru 65% din catalogul artistului.
Cele 10 opere ale lui Hendrik Frans Van Lint care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui Hendrik Frans Van Lint cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
-
1
A Landscape with the Nurture of Jupiter
200 vizualizări · 16,7%
-
2
Rome, A View of San Giovanni dei Fiorentini
100 vizualizări · 8,3%
-
3
Roma: Piazza del Popolo, 1750
100 vizualizări · 8,3%
-
4
Giacomo van Lint
100 vizualizări · 8,3%
-
5
Elegant hunting party in an extensive landscape with mountains beyond
100 vizualizări · 8,3%
-
6
An Italianate landscape with figures resting, a fortress, bridge and mountains beyond
100 vizualizări · 8,3%
-
7
A classical river landscape with figures on a path and a palace in the distance
100 vizualizări · 8,3%
-
8
The watermill or the Marriage of Isaac and Rebecca
100 vizualizări · 8,3%
-
9
Italianate pastoral landscape capriccio ruins
100 vizualizări · 8,3%
-
10
Hadrian's arch, rome
100 vizualizări · 8,3%
Câți oameni vizionează pe Hendrik Frans Van Lint în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 500 | 600 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Oct 2026 | 400 | 200 |
Câte ori sunt vizualate operele lui Hendrik Frans Van Lint?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui Hendrik Frans Van Lint?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 5,9% | 8,3% |
| Umbră difuză | 23,5% | 8,3% |
| Lumină moderată | 55,9% | 66,7% |
| Echilibru luminos | 11,8% | 16,7% |
| Luminos | 2,9% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 23,5% | 16,7% |
| Culori discrete | 76,5% | 83,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 0,0% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 35,3% | 16,7% |
| Echilibrat | 64,7% | 83,3% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 26,5% | 33,3% |
| Echilibrat | 2,9% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 35,3% | 25,0% |
| Contrast maxim | 35,3% | 41,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 11,8% | 16,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 5,9% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 29,4% | 25,0% |
| Unitate cromatică puternică | 47,1% | 58,3% |
| Paletă unitară | 5,9% | 0,0% |
Care sunt lucrările lui Hendrik Frans Van Lint care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Southern landscape with a c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Borghetto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of the Piazza Navona… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Tivoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Monte Aventino… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian Landscape, the Pala… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Villa Madama, Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tor de Schiavi (Villa Gordi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Piazza del Popolo in Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi urmăresc oamenii pe Hendrik Frans Van Lint?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 200 | 50,0% |
| Estonă | 100 | 25,0% |
| Ucraineană | 100 | 25,0% |
Câți oameni vizionează Hendrik Frans Van Lint în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 100 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 100 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Hendrik Frans Van Lint
Care sunt lucrările lui Hendrik Frans Van Lint care atrag cea mai multă atenție?
- A Landscape with the Nurture of Jupiter, cu 200 vizualizări (17% din totalul vizualizărilor lui Hendrik Frans Van Lint). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe Hendrik Frans Van Lint pe OriginalUniqueArt.com?
- 2.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.200 pe pagina artistului și 900 pe lucrările individuale.
Ce tip de lucrări ale lui Hendrik Frans Van Lint preferă oamenii?
- Echilibrat (Intensitatea culorii): 83% din vizite, față de 65% din catalog.