Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Hans Maler zu Schwaz de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Hans Maler zu Schwaz: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este Portrait of Maria Welzer, née Tänzel: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 40% din vizualizările lui Hans Maler zu Schwaz. Apoi Portrait of Moritz Welzer von Eberstein și Ulrich Fugger the Younger (1490–1525). În total 1.100 vizualizări: 200 pe pagina artistului, 900 pe opere. Luna de vârf: Iul 2026 cu 900 vizualizări. O preferință iese în evidență: Contrast accentuat (Contrast) atrage 50% din vizite, deși reprezintă doar 21% din catalog.
Hans Maler zu Schwaz: cele 7 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 7 opere ale lui Hans Maler zu Schwaz pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
-
1
Portrait of Maria Welzer, née Tänzel, 1524
400 vizualizări · 40,0%
-
2
Portrait of Moritz Welzer von Eberstein, 1524
100 vizualizări · 10,0%
-
3
Ulrich Fugger the Younger (1490–1525), 1525
100 vizualizări · 10,0%
-
4
Anna of Bohemia and Hungary
100 vizualizări · 10,0%
-
5
Portrait of Ferdinand Ist of Habsburg
100 vizualizări · 10,0%
-
6
Portrait
100 vizualizări · 10,0%
-
7
Portrait of Anton Fugger, 1525
100 vizualizări · 10,0%
Cum se modifică audiența lui Hans Maler zu Schwaz de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Cum sunt vizionate operele lui Hans Maler zu Schwaz pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Hans Maler zu Schwaz?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 45,8% | 40,0% |
| Umbră difuză | 37,5% | 60,0% |
| Lumină moderată | 16,7% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 37,5% | 30,0% |
| Culori discrete | 37,5% | 30,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 25,0% | 40,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 54,2% | 40,0% |
| Echilibrat | 45,8% | 60,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 4,2% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 29,2% | 10,0% |
| Echilibrat | 12,5% | 10,0% |
| Contrast accentuat | 20,8% | 50,0% |
| Contrast maxim | 33,3% | 30,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 16,7% | 20,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 29,2% | 20,0% |
| Armonie echilibrată | 25,0% | 40,0% |
| Unitate cromatică puternică | 16,7% | 20,0% |
| Paletă unitară | 12,5% | 0,0% |
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Hans Maler zu Schwaz pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Queen Anne of Hungary and B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Disputatio between Prophets… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Disputatio between Prophets… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Ulrich Fugger t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Anton Fugger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Martyr of the Apostle Andrew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Martyrdom of the Apostle Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Wolfgang Ronner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matthäus Schwarz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a beardless man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosește publicul lui Hans Maler zu Schwaz?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Hans Maler zu Schwaz și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 100 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
Hans Maler zu Schwaz: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Hans Maler zu Schwaz?
- Portrait of Maria Welzer, née Tänzel: 400 vizualizări, 40% din totalul vizualizărilor lui Hans Maler zu Schwaz. Lista continuă până la locul 7.
Câte vizite primește Hans Maler zu Schwaz?
- 1.100 în ultimele douăsprezece luni (200 pe pagina artistului, 900 pe operele de artă).
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Hans Maler zu Schwaz?
- Da, Contrast accentuat (Contrast): 50% din vizitele pentru 21% din catalog.