Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Gustave Léonard de Jonghe de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Gustave Léonard de Jonghe: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este Widow In Mourning: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 13% din vizualizările lui Gustave Léonard de Jonghe. Apoi On The Balcony și A Playful Moment. În total 3.400 vizualizări: 800 pe pagina artistului, 2.600 pe opere. Luna de vârf: Iul 2026 cu 2.100 vizualizări. Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (85%) și telefoane mobile (15%). O preferință iese în evidență: Echilibrat (Intensitatea culorii) atrage 71% din vizite, deși reprezintă doar 57% din catalog.
Gustave Léonard de Jonghe: cele 10 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Gustave Léonard de Jonghe pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
-
1
Widow In Mourning
400 vizualizări · 12,9%
-
2
On The Balcony
300 vizualizări · 9,7%
-
3
A Playful Moment
300 vizualizări · 9,7%
-
4
Friendship And Affection
300 vizualizări · 9,7%
-
5
The Japanese Fan (also known as L.admiratrice du Japon), 1865
200 vizualizări · 6,5%
-
6
In the Salon
200 vizualizări · 6,5%
-
7
Jeune mere et ses enfants dans un salon
200 vizualizări · 6,5%
-
8
Idle moments
200 vizualizări · 6,5%
-
9
In the Artist's Studio
200 vizualizări · 6,5%
-
10
Changeable Weather
200 vizualizări · 6,5%
Cum se modifică audiența lui Gustave Léonard de Jonghe de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 1.900 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 400 | 100 |
| Oct 2026 | 100 | 400 |
Cum sunt vizionate operele lui Gustave Léonard de Jonghe pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Gustave Léonard de Jonghe?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 26,2% | 22,6% |
| Umbră difuză | 50,0% | 45,2% |
| Lumină moderată | 21,4% | 25,8% |
| Echilibru luminos | 2,4% | 6,5% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 21,4% | 16,1% |
| Culori discrete | 38,1% | 38,7% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 28,6% | 41,9% |
| Culori clar saturate | 11,9% | 3,2% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 81,2% | 88,0% |
| Nuanțe închise | 15,6% | 4,0% |
| Culori neutre | 3,1% | 8,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 33,3% | 19,4% |
| Echilibrat | 57,1% | 71,0% |
| Vibrant | 9,5% | 9,7% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 2,4% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 11,9% | 19,4% |
| Echilibrat | 9,5% | 3,2% |
| Contrast accentuat | 30,9% | 29,0% |
| Contrast maxim | 45,2% | 48,4% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 7,1% | 9,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 2,4% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 26,2% | 22,6% |
| Unitate cromatică puternică | 45,2% | 58,1% |
| Paletă unitară | 19,1% | 9,7% |
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Gustave Léonard de Jonghe pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pilgrims Praying to Our Lad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman in Yellow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Thoughts while Writing the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After a Walk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lover's Walk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Salon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| On The Balcony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| The Love Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Japanese Fan (also know… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
Telefoane, tablete sau computere: de unde este vizionat Gustave Léonard de Jonghe?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 2.900 | 85,3% |
| telefoane mobile | 500 | 14,7% |
Ce limbi folosește publicul lui Gustave Léonard de Jonghe?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Spaniolă | 100 | 100,0% |
Cum arată vizitele zilnice la Gustave Léonard de Jonghe și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 100 |
| Vin 16 Oct | 100 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 200 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 100 |
| Mie 21 Oct | 100 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
Gustave Léonard de Jonghe: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Gustave Léonard de Jonghe?
- Widow In Mourning: 400 vizualizări, 13% din totalul vizualizărilor lui Gustave Léonard de Jonghe. Lista continuă până la locul 10.
Câte vizite primește Gustave Léonard de Jonghe?
- 3.400 în ultimele douăsprezece luni (800 pe pagina artistului, 2.600 pe operele de artă).
Utilizatorii îl urmăresc pe Gustave Léonard de Jonghe de pe un telefon sau de pe un computer?
- Pe ambele: dispozitive de navigare (85%) și telefoane mobile (15%); dispozitive de navigare conduce cu 85%.
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Gustave Léonard de Jonghe?
- Da, Echilibrat (Intensitatea culorii): 71% din vizitele pentru 57% din catalog.