Gillis Mostaert Public și cele mai importante opere

1528 – 1598

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Gillis Mostaert de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Gillis Mostaert: cifre cheie

Cea mai vizionată operă este Passion play on the city square in Antwerp: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 27% din vizualizările lui Gillis Mostaert. Apoi Scenă de război și foc și Village Feast. În total 1.800 vizualizări: 600 pe pagina artistului, 1.200 pe opere. Audiența crește: cu 100% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 800 vizualizări. O preferință iese în evidență: Contemplativă (Ton emoțional) atrage 50% din vizite, deși reprezintă doar 12% din catalog.

Gillis Mostaert: cele 7 cele mai vizionate opere

Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 7 opere ale lui Gillis Mostaert pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.

  1. Passion play on the city square in Antwerp 1 Passion play on the city square in Antwerp 400 vizualizări · 26,7%
  2. Scenă de război și foc 2 Scenă de război și foc, 1569 300 vizualizări · 20,0%
  3. Village Feast 3 Village Feast 300 vizualizări · 20,0%
  4. Landscape with the Flight into Egypt 4 Landscape with the Flight into Egypt 200 vizualizări · 13,3%
  5. Netherlandish Household 5 Netherlandish Household 100 vizualizări · 6,7%
  6. Village fair 6 Village fair 100 vizualizări · 6,7%
  7. The Sacrifice at Lystra 7 The Sacrifice at Lystra 100 vizualizări · 6,7%

Cum se modifică audiența lui Gillis Mostaert de la o lună la alta?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 2026500300
Aug 202600
Sep 20260300
Oct 2026100500

Cum sunt vizionate operele lui Gillis Mostaert pe parcursul anului?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Gillis Mostaert pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Scenă de război și foc00000000002000
Moses strikes water from th…000000000000
village fair000000000000
Massacre of the Innocents i…000000000000
Adoration of the shepherds000000000000
A Cowshed000000000000
Landscape with Men Sawing T…000000000000
Landscape with the Holy Fam…000000000000
choice of the wide or narro…000000000000
Lot and his daughters guide…000000000000

Ce limbi folosește publicul lui Gillis Mostaert?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele
LimbăViziteDistribuie
Franceză100100,0%

Cum arată vizitele zilnice la Gillis Mostaert și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele
ZiuaVizite
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct300
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct100
Mar 20 Oct100
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct0
Joi 29 Oct100
Vin 30 Oct200
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi0
Lun 2 Noi0
Mar 3 Noi0
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)100
Vin 6 Noi (previzualizare)100
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)100
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)0
Lun 16 Noi (previzualizare)0
Mar 17 Noi (previzualizare)0
Mie 18 Noi (previzualizare)0
Joi 19 Noi (previzualizare)0
Vin 20 Noi (previzualizare)0
Sâm 21 Noi (previzualizare)0
Dum 22 Noi (previzualizare)0
Lun 23 Noi (previzualizare)0
Mar 24 Noi (previzualizare)0

Gillis Mostaert: răspunsuri scurte

Care este cea mai vizionată operă a lui Gillis Mostaert?

Passion play on the city square in Antwerp: 400 vizualizări, 27% din totalul vizualizărilor lui Gillis Mostaert. Lista continuă până la locul 7.

Câte vizite primește Gillis Mostaert?

1.800 în ultimele douăsprezece luni (600 pe pagina artistului, 1.200 pe operele de artă).

Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Gillis Mostaert?

Da, Contemplativă (Ton emoțional): 50% din vizitele pentru 12% din catalog.