Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Georgette Agutte de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Georgette Agutte: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este Le chapeau blanc et vert La femme au chapeau blanc et vert (Titre attribué): 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 12% din vizualizările lui Georgette Agutte. Apoi Marcel Sembat lisant și Vue de Bonnières. În total 2.500 vizualizări: 1.100 pe pagina artistului, 1.400 pe opere. Luna de vârf: Iul 2026 cu 2.200 vizualizări. O preferință iese în evidență: Contrast accentuat (Contrast) atrage 62% din vizite, deși reprezintă doar 31% din catalog.
Georgette Agutte: cele 10 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Georgette Agutte pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
-
1
Le chapeau blanc et vert La femme au chapeau blanc et vert (Titre attribué)
200 vizualizări · 12,5%
-
2
Marcel Sembat lisant
200 vizualizări · 12,5%
-
3
Vue de Bonnières
200 vizualizări · 12,5%
-
4
Women cutting oranges Women with oranges (Attributed title)
100 vizualizări · 6,2%
-
5
Coffee in the garden
100 vizualizări · 6,2%
-
6
Nu allongé
100 vizualizări · 6,2%
-
7
Promenade (Marcel Sembat dans son jardin)
100 vizualizări · 6,2%
-
8
Allée du jardin de Bonnières
100 vizualizări · 6,2%
-
9
La Danse
100 vizualizări · 6,2%
-
10
Nu féminin
100 vizualizări · 6,2%
Cum se modifică audiența lui Georgette Agutte de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 1.000 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Cum sunt vizionate operele lui Georgette Agutte pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Georgette Agutte?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 3,1% | 6,2% |
| Umbră difuză | 15,6% | 12,5% |
| Lumină moderată | 56,2% | 56,2% |
| Echilibru luminos | 18,8% | 18,8% |
| Luminos | 6,2% | 6,2% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 28,1% | 18,8% |
| Culori discrete | 43,8% | 56,2% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 28,1% | 25,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 28,1% | 31,2% |
| Echilibrat | 65,6% | 62,5% |
| Vibrant | 6,2% | 6,2% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 6,2% | 6,2% |
| Nuanțe blânde | 31,2% | 18,8% |
| Echilibrat | 18,8% | 6,2% |
| Contrast accentuat | 31,2% | 62,5% |
| Contrast maxim | 12,5% | 6,2% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 46,9% | 68,8% |
| Paletă de culori delicate mixate | 18,8% | 6,2% |
| Armonie echilibrată | 15,6% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 18,8% | 25,0% |
| Paletă unitară | 0,0% | 0,0% |
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Georgette Agutte pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coffee in the garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Panier de kakis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Promenade (Marcel Sembat da… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Women cutting oranges Women… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait de femme Portrait… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nature morte aux pastèques,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marcel Sembat lisant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Jardin à Bonnières | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nature morte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Beautiful Italian Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosește publicul lui Georgette Agutte?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Spaniolă | 100 | 50,0% |
| Franceză | 100 | 50,0% |
Cum arată vizitele zilnice la Georgette Agutte și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 600 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 300 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 100 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 100 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 400 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 300 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 300 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 300 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
Georgette Agutte: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Georgette Agutte?
- Le chapeau blanc et vert La femme au chapeau blanc et vert (Titre attribué): 200 vizualizări, 12% din totalul vizualizărilor lui Georgette Agutte. Lista continuă până la locul 10.
Câte vizite primește Georgette Agutte?
- 2.500 în ultimele douăsprezece luni (1.100 pe pagina artistului, 1.400 pe operele de artă).
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Georgette Agutte?
- Da, Contrast accentuat (Contrast): 62% din vizitele pentru 31% din catalog.