Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui George Stubbs de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
George Stubbs: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este Vânătorul de Focă cu Doi Câini de Vânătoare: 4.400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 21% din vizualizările lui George Stubbs. Apoi Molly Long-legs with her Jockey și A bay hunter galloping in a mountainous landscape. În total 22.200 vizualizări: 4.300 pe pagina artistului, 17.900 pe opere. Audiența crește: cu 96% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 11.800 vizualizări. Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (73%), telefoane mobile (25%) și tablete (2%). O preferință iese în evidență: Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) atrage 61% din vizite, deși reprezintă doar 20% din catalog.
George Stubbs: cele 10 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui George Stubbs pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
Cum se modifică audiența lui George Stubbs de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
200
400
Iul 2026
1.400
10.400
Aug 2026
400
1.400
Sep 2026
900
1.800
Oct 2026
1.400
3.900
Cum sunt vizionate operele lui George Stubbs pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui George Stubbs?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Serenitate
5,6%
34,6%
Romantic
11,1%
26,3%
Dramatic
50,0%
14,7%
Clasic
22,2%
7,7%
Elegant
5,6%
6,4%
Liniște
5,6%
5,1%
Nostalgic
0,0%
3,9%
Impactant
0,0%
0,6%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Tranchil
22,2%
44,2%
Nostalgic
5,6%
13,5%
Impunător
16,7%
9,0%
Liniștit
5,6%
7,0%
Melancolic
11,1%
6,4%
Contemplativă
5,6%
6,4%
Dramatic
5,6%
4,5%
Sobru
11,1%
3,2%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
28,0%
16,9%
Umbră difuză
28,0%
24,9%
Lumină moderată
34,0%
46,0%
Echilibru luminos
2,0%
8,5%
Luminos
8,0%
3,8%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
44,0%
37,6%
Culori discrete
32,0%
26,3%
Nuanțe echilibrate și lineare
16,0%
33,3%
Culori clar saturate
8,0%
2,8%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
57,6%
70,4%
Culori neutre
21,2%
19,0%
Nuanțe închise
9,1%
6,7%
Culori pastelate
9,1%
1,7%
Monocrom
3,0%
2,2%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
56,0%
40,4%
Echilibrat
36,0%
56,8%
Vibrant
8,0%
2,8%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
20,0%
13,2%
Nuanțe blânde
6,0%
3,8%
Echilibrat
6,0%
10,8%
Contrast accentuat
18,0%
13,2%
Contrast maxim
50,0%
59,2%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
14,0%
12,2%
Paletă de culori delicate mixate
10,0%
6,1%
Armonie echilibrată
20,0%
4,2%
Unitate cromatică puternică
20,0%
61,0%
Paletă unitară
36,0%
16,4%
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui George Stubbs pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Whistlejacket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Leu Atacând Un Cal
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Vânătorul de Focă cu Doi Câ…
0
0
0
0
0
0
0
0
800
900
1.000
1.100
Căderea Grosvenor
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
100
Tiger
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Horse Frightened by a Lion
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
0
Whistlejacket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Lord Grosvenor
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
A Lion Attacking a Stag
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Baronet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoane, tablete sau computere: de unde este vizionat George Stubbs?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
16.300
73,4%
telefoane mobile
5.500
24,8%
tablete
400
1,8%
Ce limbi folosește publicul lui George Stubbs?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Olandeză
400
36,4%
Portugheză
300
27,3%
Bulgară
100
9,1%
Franceză
100
9,1%
Ungară
100
9,1%
Sârbă
100
9,1%
Cum arată vizitele zilnice la George Stubbs și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
Ziua
Vizite
Lun 12 Oct
100
Mar 13 Oct
200
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct
500
Vin 16 Oct
300
Sâm 17 Oct
600
Dum 18 Oct
1.500
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
200
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
200
Vin 23 Oct
100
Sâm 24 Oct
100
Dum 25 Oct
100
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
100
Mie 28 Oct
200
Joi 29 Oct
100
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
200
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
0
Mar 3 Noi (previzualizare)
0
Mie 4 Noi (previzualizare)
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
0
Mie 11 Noi (previzualizare)
0
Joi 12 Noi (previzualizare)
0
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
0
Mie 18 Noi (previzualizare)
0
Joi 19 Noi (previzualizare)
0
Vin 20 Noi (previzualizare)
0
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
George Stubbs: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui George Stubbs?
Vânătorul de Focă cu Doi Câini de Vânătoare: 4.400 vizualizări, 21% din totalul vizualizărilor lui George Stubbs. Lista continuă până la locul 10.
Câte vizite primește George Stubbs?
22.200 în ultimele douăsprezece luni (4.300 pe pagina artistului, 17.900 pe operele de artă).
Utilizatorii îl urmăresc pe George Stubbs de pe un telefon sau de pe un computer?
Pe ambele: dispozitive de navigare (73%), telefoane mobile (25%) și tablete (2%); dispozitive de navigare conduce cu 73%.
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de George Stubbs?
Da, Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 61% din vizitele pentru 20% din catalog.