Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui George Inness de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
George Inness: publicul într-o privire
The Valley of the Shadow of Death atrage cele mai multe priviri: 800 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 7% din totalul vizualizărilor lui George Inness pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Evening Glow și Castel Gandolfo. George Inness a atras 11.400 vizite: 2.000 pe pagina artistului și 9.400 pe lucrările individuale. Mai mulți spectatori în fiecare lună: vizitele au crescut cu 67% de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 9.300 vizite. Publicul urmărește pe dispozitive de navigare (85%) și telefoane mobile (15%). Publicul tinde spre Dramatic (Atmosferă): 29% din vizite, pentru 0% din catalogul artistului.
Cele 10 opere ale lui George Inness care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui George Inness cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
Câți oameni vizionează pe George Inness în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
200
300
Iul 2026
1.100
8.200
Aug 2026
200
400
Sep 2026
500
500
Câte ori sunt vizualate operele lui George Inness?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui George Inness?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Serenitate
100,0%
64,7%
Dramatic
0,0%
29,4%
Liniște
0,0%
5,9%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Tranchil
85,7%
67,7%
Sacru
0,0%
23,5%
Liniștit
14,3%
2,9%
Dramatic
0,0%
5,9%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
36,0%
31,5%
Umbră difuză
36,0%
34,3%
Lumină moderată
24,0%
26,9%
Echilibru luminos
4,0%
7,4%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
4,0%
9,3%
Culori discrete
30,0%
25,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
42,0%
37,0%
Culori clar saturate
24,0%
28,7%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
58,1%
57,6%
Nuanțe închise
32,6%
33,7%
Culori neutre
7,0%
8,7%
Monocrom
2,3%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
22,0%
20,4%
Echilibrat
56,0%
58,3%
Vibrant
22,0%
21,3%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
22,0%
5,6%
Nuanțe blânde
14,0%
12,0%
Echilibrat
2,0%
24,1%
Contrast accentuat
8,0%
13,9%
Contrast maxim
54,0%
44,4%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
2,0%
13,0%
Paletă de culori delicate mixate
4,0%
4,6%
Armonie echilibrată
10,0%
3,7%
Unitate cromatică puternică
44,0%
45,4%
Paletă unitară
40,0%
33,3%
Care sunt lucrările lui George Inness care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Early Morning, Tarpon Sprin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Sunrise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
In the Berkshires
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Summer Days, Cattle Drinkin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pine Grove of the Barberini…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Florile Primăverii
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peace and Plenty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Short Cut, Watchung Stati…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hudson River Valley
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer Days
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ce dispozitive folosesc oamenii pentru a-l viziona pe George Inness?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi cifrele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
9.700
85,1%
telefoane mobile
1.700
14,9%
În ce limbi urmăresc oamenii pe George Inness?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Engleză
400
66,7%
Spaniolă
100
16,7%
Franceză
100
16,7%
Câți oameni vizionează George Inness în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
Ziua
Vizite
Joi 24 Sep
100
Vin 25 Sep
0
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
100
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
300
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
200
Mar 6 Oct
100
Mie 7 Oct
300
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
100
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
100
Lun 12 Oct
100
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct (previzualizare)
0
Vin 16 Oct (previzualizare)
0
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
0
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
0
Mie 21 Oct (previzualizare)
100
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
0
Lun 26 Oct (previzualizare)
0
Mar 27 Oct (previzualizare)
0
Mie 28 Oct (previzualizare)
100
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
0
Mar 3 Noi (previzualizare)
0
Mie 4 Noi (previzualizare)
0
Întrebări despre George Inness
Care sunt lucrările lui George Inness care atrag cea mai multă atenție?
The Valley of the Shadow of Death, cu 800 vizualizări (7% din totalul vizualizărilor lui George Inness). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe George Inness pe OriginalUniqueArt.com?
11.400 vizite în ultimele douăsprezece luni: 2.000 pe pagina artistului și 9.400 pe lucrările individuale.
Pe ce dispozitive urmăresc oamenii lucrările lui George Inness?
Oamenii îl urmăresc pe George Inness de pe dispozitive de navigare (85%) și telefoane mobile (15%); dispozitive de navigare reprezintă 85% din vizite.
Ce tip de lucrări ale lui George Inness preferă oamenii?
Dramatic (Atmosferă): 29% din vizite, față de 0% din catalog.