Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui George Henry de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
George Henry: ce an de vizite a fost
The Druids Bringing in the Mistletoe este lucrarea cea mai vizualizată: 600 vizualizări într-un an, 18% din toată atenția acordată lui George Henry. Urmează Japanese Lady with a Fan și Gloamin'. Pagina artistului a primit 400 vizite, iar operele 3.200: 3.600 în total. Atenția a crescut cu 200% de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 3.200 vizite. Vizionare de pe dispozitive de navigare (75%), telefoane mobile (19%) și tablete (6%). Aceștia preferă Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare): 59% din vizite față de 30% din catalog.
Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui George Henry
Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui George Henry.
-
1
The Druids Bringing in the Mistletoe, 1890
600 vizualizări · 17,6%
-
2
Japanese Lady with a Fan, 1894
300 vizualizări · 8,8%
-
3
Gloamin', 1889
300 vizualizări · 8,8%
-
4
In a Japanese Garden, 1894
200 vizualizări · 5,9%
-
5
Mrs Younger, 1903
200 vizualizări · 5,9%
-
6
Hikers at Goodwood Downs, West Sussex
200 vizualizări · 5,9%
-
7
Ladies by a Loch
200 vizualizări · 5,9%
-
8
Japanese Beauty, 1894
200 vizualizări · 5,9%
-
9
The Hedgecutter, 1886
100 vizualizări · 2,9%
-
10
Geisha Girl, 1894
100 vizualizări · 2,9%
Când vizitează oamenii pagina lui George Henry?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 2.800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Când sunt expuse lucrările lui George Henry?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre operele lui George Henry?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 40,0% | 29,4% |
| Umbră difuză | 28,0% | 50,0% |
| Lumină moderată | 16,0% | 5,9% |
| Echilibru luminos | 16,0% | 14,7% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 40,0% | 17,6% |
| Culori discrete | 20,0% | 20,6% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 30,0% | 58,8% |
| Culori clar saturate | 10,0% | 2,9% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 62,9% | 72,7% |
| Culori neutre | 22,9% | 22,7% |
| Nuanțe închise | 5,7% | 4,5% |
| Natură | 5,7% | 0,0% |
| Monocrom | 2,9% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 40,0% | 29,4% |
| Echilibrat | 46,0% | 55,9% |
| Vibrant | 14,0% | 14,7% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 20,0% | 14,7% |
| Nuanțe blânde | 28,0% | 26,5% |
| Echilibrat | 14,0% | 8,8% |
| Contrast accentuat | 8,0% | 11,8% |
| Contrast maxim | 30,0% | 38,2% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 16,0% | 11,8% |
| Paletă de culori delicate mixate | 12,0% | 29,4% |
| Armonie echilibrată | 16,0% | 2,9% |
| Unitate cromatică puternică | 44,0% | 47,1% |
| Paletă unitară | 12,0% | 8,8% |
Care sunt cele mai vizionate opere ale lui George Henry, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Druids Bringing in the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| East and West | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Geisha Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Japanese Lady with a Fan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Gloamin' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Landscape with Rainbow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Grey Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Feather Boa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lady with a Green Scarf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marion N. Parker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe dispozitive a audienței George Henry?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Datele într-un tabel
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 2.700 | 75,0% |
| telefoane mobile | 700 | 19,4% |
| tablete | 200 | 5,6% |
În ce limbi este urmărit George Henry?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite zilnice primește George Henry și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 100 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre George Henry
Care este cea mai vizitată operă a lui George Henry?
- The Druids Bringing in the Mistletoe în primul rând, cu 600 vizualizări, reprezentând 18% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui George Henry pe OriginalUniqueArt.com?
- 3.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 400 pe pagina artistului, 3.200 la opere.
Ce dispozitive folosește publicul lui George Henry?
- Audiența provine de pe dispozitive de navigare (75%), telefoane mobile (19%) și tablete (6%); dispozitive de navigare generează 75% din vizite.
Ce lucrări ale lui George Henry se potrivesc gusturilor vizitatorilor?
- Lucrurile descrise ca Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare) primesc 59% din vizite pentru 30% din catalog.