Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui George Hall Neale de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
George Hall Neale: publicul într-o privire
Professor William Somerville, DSC, LLD atrage cele mai multe priviri: 200 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 10% din totalul vizualizărilor lui George Hall Neale pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Frederick Edwin Smith (1872–1930), 1st Earl of Birkenhead, GCSI, PC, KC și F. W. Webb (1836–1906), Chief Mechanical Engineer, London and North Western Railway, 1903. George Hall Neale a atras 2.500 vizite: 600 pe pagina artistului și 1.900 pe lucrările individuale. Mai mulți spectatori în fiecare lună: vizitele au crescut cu 100% de la Sep 2026 la Oct 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 1.900 vizite. Publicul tinde spre Sobru (Saturație culoare): 48% din vizite, pentru 33% din catalogul artistului.
Cele 10 opere ale lui George Hall Neale care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui George Hall Neale cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
-
1
Professor William Somerville, DSC, LLD
200 vizualizări · 9,5%
-
2
Frederick Edwin Smith (1872–1930), 1st Earl of Birkenhead, GCSI, PC, KC
200 vizualizări · 9,5%
-
3
F. W. Webb (1836–1906), Chief Mechanical Engineer, London and North Western Railway, 1903, 1903
100 vizualizări · 4,8%
-
4
John Ernest Tinne, Esq., Trustee (1882), Treasurer of the Liverpool Blue Coat School (1885–1925), 1916
100 vizualizări · 4,8%
-
5
Arthur Foley Winnington Ingram (1858–1946), 1916
100 vizualizări · 4,8%
-
6
Portrait of a Woman, 1890
100 vizualizări · 4,8%
-
7
Sir John Audley Frederick Aspinall (1851–1937), 1920
100 vizualizări · 4,8%
-
8
First Steps, 1888
100 vizualizări · 4,8%
-
9
Self Portrait, 1932
100 vizualizări · 4,8%
-
10
Cyril Scott, 1930
100 vizualizări · 4,8%
Câți oameni vizionează pe George Hall Neale în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 1.500 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 100 | 100 |
Câte ori sunt vizualate operele lui George Hall Neale?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui George Hall Neale?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 82,2% | 81,0% |
| Umbră difuză | 11,1% | 9,5% |
| Lumină moderată | 6,7% | 9,5% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 33,3% | 47,6% |
| Culori discrete | 40,0% | 19,1% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 22,2% | 28,6% |
| Culori clar saturate | 4,4% | 4,8% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 91,7% | 94,1% |
| Nuanțe închise | 5,6% | 5,9% |
| Monocrom | 2,8% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 66,7% | 66,7% |
| Echilibrat | 31,1% | 33,3% |
| Vibrant | 2,2% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 35,6% | 28,6% |
| Nuanțe blânde | 33,3% | 33,3% |
| Echilibrat | 17,8% | 14,3% |
| Contrast accentuat | 6,7% | 14,3% |
| Contrast maxim | 6,7% | 9,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 15,6% | 14,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 11,1% | 23,8% |
| Armonie echilibrată | 13,3% | 23,8% |
| Unitate cromatică puternică | 44,4% | 19,1% |
| Paletă unitară | 15,6% | 19,1% |
Care sunt lucrările lui George Hall Neale care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| John Ernest Tinne, Esq., Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Fencing Master | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ or the World | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Steps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| F. W. Webb (1836–1906), Chi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Doctor's Wife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mayoral Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Edward R. Russell (1834… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alderman Edward Lewis Lloyd… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi urmăresc oamenii pe George Hall Neale?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câți oameni vizionează George Hall Neale în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 100 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre George Hall Neale
Care sunt lucrările lui George Hall Neale care atrag cea mai multă atenție?
- Professor William Somerville, DSC, LLD, cu 200 vizualizări (10% din totalul vizualizărilor lui George Hall Neale). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe George Hall Neale pe OriginalUniqueArt.com?
- 2.500 vizite în ultimele douăsprezece luni: 600 pe pagina artistului și 1.900 pe lucrările individuale.
Ce tip de lucrări ale lui George Hall Neale preferă oamenii?
- Sobru (Saturație culoare): 48% din vizite, față de 33% din catalog.