Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui George Condo de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
George Condo: ce an de vizite a fost
Conspiracy este lucrarea cea mai vizualizată: 1.400 vizualizări într-un an, 30% din toată atenția acordată lui George Condo. Urmează Night Rider și Jesus on the Cross. Pagina artistului a primit 1.900 vizite, iar operele 3.100: 5.000 în total. Atenția a scăzut cu 37% de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 1.900 vizite. Vizionare de pe telefoane mobile (52%) și dispozitive de navigare (48%). Aceștia preferă Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 67% din vizite față de 21% din catalog.
Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui George Condo
Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui George Condo.
-
1
Conspiracy
1.400 vizualizări · 30,4%
-
2
Night Rider
1.400 vizualizări · 30,4%
-
3
Jesus on the Cross
700 vizualizări · 15,2%
-
4
Nude on Purple
200 vizualizări · 4,3%
-
5
Study for The Jester, 2003
200 vizualizări · 4,3%
-
6
Untitled, 1989
100 vizualizări · 2,2%
-
7
Pierrot Lunaire (Comic Strip Painting)
100 vizualizări · 2,2%
-
8
The Young Executive, 2003
100 vizualizări · 2,2%
-
9
Barney
100 vizualizări · 2,2%
-
10
Study for Blue Female Composition, 2006
100 vizualizări · 2,2%
Când vizitează oamenii pagina lui George Condo?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 700 | 1.200 |
| Aug 2026 | 700 | 1.200 |
| Sep 2026 | 500 | 700 |
Când sunt expuse lucrările lui George Condo?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre operele lui George Condo?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 10,3% | 30,4% |
| Umbră difuză | 31,0% | 54,4% |
| Lumină moderată | 13,8% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 27,6% | 6,5% |
| Luminos | 17,2% | 8,7% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 48,3% | 43,5% |
| Culori discrete | 13,8% | 4,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 17,2% | 17,4% |
| Culori clar saturate | 20,7% | 34,8% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 32,0% | 47,7% |
| Nuanțe închise | 16,0% | 36,4% |
| Culori neutre | 48,0% | 15,9% |
| Culori pastelate | 4,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 44,8% | 43,5% |
| Echilibrat | 34,5% | 37,0% |
| Vibrant | 20,7% | 19,6% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 13,8% | 2,2% |
| Nuanțe blânde | 24,1% | 65,2% |
| Echilibrat | 3,5% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 20,7% | 6,5% |
| Contrast maxim | 37,9% | 26,1% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 31,0% | 6,5% |
| Paletă de culori delicate mixate | 3,5% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 20,7% | 67,4% |
| Unitate cromatică puternică | 17,2% | 2,2% |
| Paletă unitară | 27,6% | 23,9% |
Care sunt cele mai vizionate opere ale lui George Condo, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Night Rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 |
| Pierrot Lunaire (Comic Stri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conspiracy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 |
| Lord Jim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus on the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| Dreaming Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Nights | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Multi Colored Farmer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peripheral Beings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Your Friendly Neighborhood… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe dispozitive a audienței George Condo?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Datele într-un tabel
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| telefoane mobile | 2.600 | 52,0% |
| dispozitive de navigare | 2.400 | 48,0% |
În ce limbi este urmărit George Condo?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Datele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Portugheză | 400 | 66,7% |
| Italiană | 200 | 33,3% |
Câte vizite zilnice primește George Condo și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 24 Sep | 100 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 200 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 200 |
| Sâm 3 Oct | 100 |
| Dum 4 Oct | 100 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 100 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 200 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 500 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 100 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 200 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 400 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 200 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 300 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 300 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 400 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 200 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 300 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 300 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 500 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 100 |
Întrebări despre George Condo
Care este cea mai vizitată operă a lui George Condo?
- Conspiracy în primul rând, cu 1.400 vizualizări, reprezentând 30% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui George Condo pe OriginalUniqueArt.com?
- 5.000 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.900 pe pagina artistului, 3.100 la opere.
Ce dispozitive folosește publicul lui George Condo?
- Audiența provine de pe telefoane mobile (52%) și dispozitive de navigare (48%); telefoane mobile generează 52% din vizite.
Ce lucrări ale lui George Condo se potrivesc gusturilor vizitatorilor?
- Lucrurile descrise ca Armonie echilibrată (Armonie cromatică) primesc 67% din vizite pentru 21% din catalog.