Frederic Leighton Cine urmărește

1830 – 1896

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frederic Leighton de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Frederic Leighton: publicul într-o privire

Flaming June atrage cele mai multe priviri: 1.100 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 6% din totalul vizualizărilor lui Frederic Leighton pe OriginalUniqueArt.com. Urmează English Flaming June Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún și A Florentine Student. Frederic Leighton a atras 20.600 vizite: 3.100 pe pagina artistului și 17.500 pe lucrările individuale. Mai puțini vizitatori în ultima perioadă: numărul de vizite a scăzut cu 16%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 15.500 vizite. Publicul urmărește pe dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (14%) și tablete (5%). Publicul tinde spre Romantic (Ton emoțional): 31% din vizite, pentru 11% din catalogul artistului.

Cele 10 opere ale lui Frederic Leighton care atrag cele mai multe priviri

Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui Frederic Leighton cele mai accesate, în ordine descrescătoare.

  1. Flaming June 1 Flaming June 1.100 vizualizări · 5,9%
  2. English Flaming June Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún 2 English Flaming June Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún, 1895 700 vizualizări · 3,7%
  3. A Florentine Student 3 A Florentine Student 600 vizualizări · 3,2%
  4. Ruined Moorish Arch at Ronda, Spain 4 Ruined Moorish Arch at Ronda, Spain, 1866 500 vizualizări · 2,7%
  5. The Garden of the Hesperides 5 The Garden of the Hesperides 500 vizualizări · 2,7%
  6. Mrs Ellinor Guthrie 6 Mrs Ellinor Guthrie, 1865 500 vizualizări · 2,7%
  7. The Daphnephoria (Detail Right) 7 The Daphnephoria (Detail Right) 500 vizualizări · 2,7%
  8. Perseus and Andromeda 8 Perseus and Andromeda, 1891 400 vizualizări · 2,1%
  9. Jezebel and Ahab 9 Jezebel and Ahab, 1863 400 vizualizări · 2,1%
  10. Antigone 10 Antigone, 1882 400 vizualizări · 2,1%

Câți oameni vizionează pe Frederic Leighton în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260500
Iul 20261.70013.800
Aug 20265002.000
Sep 20269001.200

Câte ori sunt vizualate operele lui Frederic Leighton?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt lucrările lui Frederic Leighton care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
English Flaming June Españo…0000000005002000
Flaming June00000000000200
The Garden of the Hesperides0000000001002000
Mrs Ellinor Guthrie00000000050000
Flaming June00000000020000
Flaming June0000000008003000
Perseus and Andromeda0000000002002000
English Flaming June‎00000000020000
The Isle of Chios00000000010000
The Painter's Honeymoon00000000000200

Ce dispozitive folosesc oamenii pentru a-l viziona pe Frederic Leighton?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Vezi cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare16.70081,1%
telefoane mobile2.90014,1%
tablete1.0004,9%

În ce limbi urmăresc oamenii pe Frederic Leighton?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vezi cifrele
LimbăViziteDistribuie
Italiană20028,6%
Suedeză20028,6%
Greacă10014,3%
Engleză10014,3%
Lituaniană10014,3%

Câți oameni vizionează Frederic Leighton în fiecare zi și ce se anticipează?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi cifrele
ZiuaVizite
Dum 4 Oct500
Lun 5 Oct300
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct300
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct200
Sâm 10 Oct200
Dum 11 Oct100
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct200
Mie 14 Oct300
Joi 15 Oct200
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct100
Dum 18 Oct400
Lun 19 Oct200
Mar 20 Oct400
Mie 21 Oct300
Joi 22 Oct100
Vin 23 Oct500
Sâm 24 Oct500
Dum 25 Oct (previzualizare)500
Lun 26 Oct (previzualizare)300
Mar 27 Oct (previzualizare)400
Mie 28 Oct (previzualizare)500
Joi 29 Oct (previzualizare)200
Vin 30 Oct (previzualizare)400
Sâm 31 Oct (previzualizare)400
Dum 1 Noi (previzualizare)600
Lun 2 Noi (previzualizare)300
Mar 3 Noi (previzualizare)400
Mie 4 Noi (previzualizare)500
Joi 5 Noi (previzualizare)200
Vin 6 Noi (previzualizare)500
Sâm 7 Noi (previzualizare)500
Dum 8 Noi (previzualizare)700
Lun 9 Noi (previzualizare)300
Mar 10 Noi (previzualizare)500
Mie 11 Noi (previzualizare)600
Joi 12 Noi (previzualizare)200
Vin 13 Noi (previzualizare)500
Sâm 14 Noi (previzualizare)500

Întrebări despre Frederic Leighton

Care sunt lucrările lui Frederic Leighton care atrag cea mai multă atenție?

Flaming June, cu 1.100 vizualizări (6% din totalul vizualizărilor lui Frederic Leighton). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.

Câți oameni îl urmăresc pe Frederic Leighton pe OriginalUniqueArt.com?

20.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 3.100 pe pagina artistului și 17.500 pe lucrările individuale.

Pe ce dispozitive urmăresc oamenii lucrările lui Frederic Leighton?

Oamenii îl urmăresc pe Frederic Leighton de pe dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (14%) și tablete (5%); dispozitive de navigare reprezintă 81% din vizite.

Ce tip de lucrări ale lui Frederic Leighton preferă oamenii?

Romantic (Ton emoțional): 31% din vizite, față de 11% din catalog.