Frederic Edwin Church Privirea asupra operei

1826 – 1900

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frederic Edwin Church de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Frederic Edwin Church: ce an de vizite a fost

Inima Andelor este lucrarea cea mai vizualizată: 1.800 vizualizări într-un an, 9% din toată atenția acordată lui Frederic Edwin Church. Urmează Twilight în Dezert și Cotopaxi. Pagina artistului a primit 2.500 vizite, iar operele 18.000: 20.500 în total. Atenția a scăzut cu 58% de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 14.900 vizite. Vizionare de pe dispozitive de navigare (87%), telefoane mobile (10%) și tablete (2%). Aceștia preferă Dramatic (Atmosferă): 40% din vizite față de 0% din catalog.

Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Frederic Edwin Church

Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Frederic Edwin Church.

  1. Inima Andelor 1 Inima Andelor, 1859 1.800 vizualizări · 8,8%
  2. Twilight în Dezert 2 Twilight în Dezert, 1860 1.400 vizualizări · 6,9%
  3. Cotopaxi 3 Cotopaxi, 1855 900 vizualizări · 4,4%
  4. Schoodic Peninsula from Mount Desert at Sunrise 4 Schoodic Peninsula from Mount Desert at Sunrise, 1850 700 vizualizări · 3,4%
  5. Peisajul Nou Anglia (de asemenea cunoscut sub numele de După-amiază ploioasă) 5 Peisajul Nou Anglia (de asemenea cunoscut sub numele de După-amiază ploioasă), 1849 700 vizualizări · 3,4%
  6. Cotopaxi, Ecuador 6 Cotopaxi, Ecuador, 1862 700 vizualizări · 3,4%
  7. Autumn 7 Autumn, 1875 500 vizualizări · 2,5%
  8. Fern Walk 8 Fern Walk, 1865 500 vizualizări · 2,5%
  9. Niagara Falls, from the American Side 9 Niagara Falls, from the American Side, 1867 400 vizualizări · 2,0%
  10. Ridges in the Blue Mountains, Jamaica 10 Ridges in the Blue Mountains, Jamaica, 1865 300 vizualizări · 1,5%

Când vizitează oamenii pagina lui Frederic Edwin Church?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100400
Iul 20261.90013.000
Aug 20263003.300
Sep 20262001.300

Când sunt expuse lucrările lui Frederic Edwin Church?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Frederic Edwin Church, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Inima Andelor0000000005001.000300
Twilight în Dezert00000000100600100200
Cotopaxi0000000000100100
The Heart of the Andes0000000001001000
The Parthenon00000000001000
Autumn0000000003001000
South American Landscape00000000001000
El Rio de Luz (also known a…00000000010000
Jerusalem from the Mount of…000000000000
The Old Boat (also known as…0000000001000100

Care este distribuția pe dispozitive a audienței Frederic Edwin Church?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Datele într-un tabel
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare17.90087,3%
telefoane mobile2.10010,2%
tablete5002,4%

În ce limbi este urmărit Frederic Edwin Church?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Datele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Engleză30033,3%
Chinese30033,3%
Spaniolă10011,1%
Italiană10011,1%
Koreană10011,1%

Câte vizite zilnice primește Frederic Edwin Church și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Mie 30 Sep300
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct400
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct300
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct600
Joi 8 Oct600
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct1.000
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct400
Mar 13 Oct300
Mie 14 Oct400
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct1.200
Sâm 17 Oct100
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct300
Mar 20 Oct100
Mie 21 Oct (previzualizare)500
Joi 22 Oct (previzualizare)200
Vin 23 Oct (previzualizare)600
Sâm 24 Oct (previzualizare)400
Dum 25 Oct (previzualizare)200
Lun 26 Oct (previzualizare)300
Mar 27 Oct (previzualizare)200
Mie 28 Oct (previzualizare)600
Joi 29 Oct (previzualizare)300
Vin 30 Oct (previzualizare)700
Sâm 31 Oct (previzualizare)500
Dum 1 Noi (previzualizare)200
Lun 2 Noi (previzualizare)300
Mar 3 Noi (previzualizare)200
Mie 4 Noi (previzualizare)700
Joi 5 Noi (previzualizare)300
Vin 6 Noi (previzualizare)800
Sâm 7 Noi (previzualizare)600
Dum 8 Noi (previzualizare)300
Lun 9 Noi (previzualizare)400
Mar 10 Noi (previzualizare)300

Întrebări despre Frederic Edwin Church

Care este cea mai vizitată operă a lui Frederic Edwin Church?

Inima Andelor în primul rând, cu 1.800 vizualizări, reprezentând 9% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Frederic Edwin Church pe OriginalUniqueArt.com?

20.500 vizite în ultimele douăsprezece luni: 2.500 pe pagina artistului, 18.000 la opere.

Ce dispozitive folosește publicul lui Frederic Edwin Church?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (87%), telefoane mobile (10%) și tablete (2%); dispozitive de navigare generează 87% din vizite.

Ce lucrări ale lui Frederic Edwin Church se potrivesc gusturilor vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Dramatic (Atmosferă) primesc 40% din vizite pentru 0% din catalog.