Frans Snyders Privirea asupra operei

1579 – 1657

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frans Snyders de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Frans Snyders: ce an de vizite a fost

Still-Life with Crab, Poultry, and Fruit este lucrarea cea mai vizualizată: 600 vizualizări într-un an, 9% din toată atenția acordată lui Frans Snyders. Urmează Still-Life with Fowl and Game și Fish Shop. Pagina artistului a primit 2.000 vizite, iar operele 5.500: 7.500 în total. Atenția a crescut cu 7% de la Sep 2026 la Oct 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 4.100 vizite. Vizionare de pe dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (15%) și tablete (4%). Aceștia preferă Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare): 38% din vizite față de 16% din catalog.

Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Frans Snyders

Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Frans Snyders.

  1. Still-Life with Crab, Poultry, and Fruit 1 Still-Life with Crab, Poultry, and Fruit, 1615 600 vizualizări · 9,1%
  2. Still-Life with Fowl and Game 2 Still-Life with Fowl and Game, 1614 600 vizualizări · 9,1%
  3. Fish Shop 3 Fish Shop, 1621 600 vizualizări · 9,1%
  4. Struguri într-un coș și trandafiri într-o vază 4 Struguri într-un coș și trandafiri într-o vază 500 vizualizări · 7,6%
  5. The Fruit Basket 5 The Fruit Basket, 1633 500 vizualizări · 7,6%
  6. Dogs fighting 6 Dogs fighting 400 vizualizări · 6,1%
  7. Three Monkeys Stealing Fruit 7 Three Monkeys Stealing Fruit, 1640 300 vizualizări · 4,5%
  8. The Lioness 8 The Lioness 200 vizualizări · 3,0%
  9. Game Stall 9 Game Stall, 1618 200 vizualizări · 3,0%
  10. Concert of Birds 10 Concert of Birds, 1630 200 vizualizări · 3,0%

Când vizitează oamenii pagina lui Frans Snyders?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 20269003.200
Aug 2026100100
Sep 20263001.200
Oct 2026700900

Când sunt expuse lucrările lui Frans Snyders?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Frans Snyders, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Struguri într-un coș și tra…000000001000200100
Still-Life with Dead Game,…000000000000
The Fruit Basket0000000100003000
Game Stall00000000100000
Still life with small game…000000000000
Fruit and Vegetable Stall00000000200000
Still Life with Terms and a…00000000000100
Three Greyhounds000000000000
Hunting Spoils000000000000
Mischievous Monkeys000000000000

Care este distribuția pe dispozitive a audienței Frans Snyders?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Datele într-un tabel
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare6.10081,3%
telefoane mobile1.10014,7%
tablete3004,0%

În ce limbi este urmărit Frans Snyders?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Datele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Franceză30033,3%
Engleză20022,2%
Japoneză20022,2%
Rusă10011,1%
Chinese10011,1%

Câte vizite zilnice primește Frans Snyders și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct100
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct100
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct100
Mar 27 Oct100
Mie 28 Oct100
Joi 29 Oct0
Vin 30 Oct0
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi100
Lun 2 Noi0
Mar 3 Noi600
Mie 4 Noi100
Joi 5 Noi100
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)200
Dum 8 Noi (previzualizare)100
Lun 9 Noi (previzualizare)100
Mar 10 Noi (previzualizare)500
Mie 11 Noi (previzualizare)100
Joi 12 Noi (previzualizare)100
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)300
Dum 15 Noi (previzualizare)100
Lun 16 Noi (previzualizare)200
Mar 17 Noi (previzualizare)600
Mie 18 Noi (previzualizare)200
Joi 19 Noi (previzualizare)100
Vin 20 Noi (previzualizare)0
Sâm 21 Noi (previzualizare)300
Dum 22 Noi (previzualizare)100
Lun 23 Noi (previzualizare)200
Mar 24 Noi (previzualizare)700
Mie 25 Noi (previzualizare)200
Joi 26 Noi (previzualizare)100

Întrebări despre Frans Snyders

Care este cea mai vizitată operă a lui Frans Snyders?

Still-Life with Crab, Poultry, and Fruit în primul rând, cu 600 vizualizări, reprezentând 9% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Frans Snyders pe OriginalUniqueArt.com?

7.500 vizite în ultimele douăsprezece luni: 2.000 pe pagina artistului, 5.500 la opere.

Ce dispozitive folosește publicul lui Frans Snyders?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (15%) și tablete (4%); dispozitive de navigare generează 81% din vizite.

Ce lucrări ale lui Frans Snyders se potrivesc gusturilor vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare) primesc 38% din vizite pentru 16% din catalog.