Frans Hals Public și cele mai importante opere

1580 – 1666

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frans Hals de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Frans Hals: cifre cheie

Cea mai vizionată operă este Cavalierul Zâmbind: 900 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 4% din vizualizările lui Frans Hals. Apoi The Meagre Company (detail) și Copilul cu Flaut. În total 27.000 vizualizări: 4.800 pe pagina artistului, 22.200 pe opere. Audiența crește: cu 120% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 20.400 vizualizări. Limbi utilizate de audiență: Chinese (21%), Spaniolă (15%) și Lituaniană (13%). Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%). O preferință iese în evidență: Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) atrage 60% din vizite, deși reprezintă doar 40% din catalog.

Frans Hals: cele 10 cele mai vizionate opere

Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Frans Hals pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.

  1. Cavalierul Zâmbind 1 Cavalierul Zâmbind, 1624 900 vizualizări · 3,7%
  2. The Meagre Company (detail) 2 The Meagre Company (detail), 1633 900 vizualizări · 3,7%
  3. Copilul cu Flaut 3 Copilul cu Flaut 700 vizualizări · 2,9%
  4. Oficialii și Sergentii Gardei Civice Hadrian 4 Oficialii și Sergentii Gardei Civice Hadrian, 1633 600 vizualizări · 2,4%
  5. Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company 5 Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company, 1627 500 vizualizări · 2,0%
  6. The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624 6 The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624, 1624 500 vizualizări · 2,0%
  7. Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen) 7 Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen), 1627 500 vizualizări · 2,0%
  8. Portrait of a Young Man Holding a Glove 8 Portrait of a Young Man Holding a Glove, 1650 400 vizualizări · 1,6%
  9. Портрет мъж в разкопчана шапка 9 Портрет мъж в разкопчана шапка, 1660 400 vizualizări · 1,6%
  10. Malle Babbe 10 Malle Babbe, 1635 400 vizualizări · 1,6%

Cum se modifică audiența lui Frans Hals de la o lună la alta?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20264001.400
Iul 20262.20018.200
Aug 20265001.000
Sep 20261.7001.600

Cum sunt vizionate operele lui Frans Hals pe parcursul anului?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Frans Hals pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Cavalierul Zâmbind0000000004000400
Marriage Portrait of Isaac…00000000030000
Paulus Verschuur0000000010010000
Paulus Verschuur000000000000
Laughing Child00000000010000
The Smoker00000000020000
Malle Babbe000000002001000100
Buffoon Playing a Lute0000000002001000
Family Group in a Landscape00000000010000
Portrait of a Seated Woman00000000020000

Telefoane, tablete sau computere: de unde este vizionat Frans Hals?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare23.70087,8%
telefoane mobile3.10011,5%
tablete2000,7%

Ce limbi folosește publicul lui Frans Hals?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele
LimbăViziteDistribuie
Chinese80020,5%
Spaniolă60015,4%
Lituaniană50012,8%
Italiană40010,3%
Engleză3007,7%
Franceză3007,7%
Koreană2005,1%
Olandeză2005,1%
Cehă1002,6%
Croată1002,6%

Cum arată vizitele zilnice la Frans Hals și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele
ZiuaVizite
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct200
Vin 2 Oct300
Sâm 3 Oct200
Dum 4 Oct100
Lun 5 Oct100
Mar 6 Oct300
Mie 7 Oct200
Joi 8 Oct100
Vin 9 Oct100
Sâm 10 Oct400
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct300
Mie 14 Oct400
Joi 15 Oct1.400
Vin 16 Oct800
Sâm 17 Oct300
Dum 18 Oct300
Lun 19 Oct200
Mar 20 Oct700
Mie 21 Oct (previzualizare)500
Joi 22 Oct (previzualizare)1.400
Vin 23 Oct (previzualizare)1.000
Sâm 24 Oct (previzualizare)700
Dum 25 Oct (previzualizare)500
Lun 26 Oct (previzualizare)300
Mar 27 Oct (previzualizare)1.000
Mie 28 Oct (previzualizare)600
Joi 29 Oct (previzualizare)1.600
Vin 30 Oct (previzualizare)1.100
Sâm 31 Oct (previzualizare)900
Dum 1 Noi (previzualizare)600
Lun 2 Noi (previzualizare)400
Mar 3 Noi (previzualizare)1.200
Mie 4 Noi (previzualizare)700
Joi 5 Noi (previzualizare)1.800
Vin 6 Noi (previzualizare)1.300
Sâm 7 Noi (previzualizare)1.000
Dum 8 Noi (previzualizare)700
Lun 9 Noi (previzualizare)400
Mar 10 Noi (previzualizare)1.400

Frans Hals: răspunsuri scurte

Care este cea mai vizionată operă a lui Frans Hals?

Cavalierul Zâmbind: 900 vizualizări, 4% din totalul vizualizărilor lui Frans Hals. Lista continuă până la locul 10.

Câte vizite primește Frans Hals?

27.000 în ultimele douăsprezece luni (4.800 pe pagina artistului, 22.200 pe operele de artă).

Utilizatorii îl urmăresc pe Frans Hals de pe un telefon sau de pe un computer?

Pe ambele: dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%); dispozitive de navigare conduce cu 88%.

Frans Hals este urmărit în mai multe limbi?

Da: Chinese (21%), Spaniolă (15%) și Lituaniană (13%). Chinese conduce cu 21%.

Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Frans Hals?

Da, Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 60% din vizitele pentru 40% din catalog.